in

​İstegelsin ve Morhipo online alışveriş için işbirliği yaptı

istegelsin morhipo işbirliği

​İstegelsin ve Morhipo işbirliği yaptı. Süpermarket hizmeti veren istegelsin, online alışveriş sitesi Morhipo ile iş ortaklığına gitti. Bu iş birliği sayesinde Morhipo Market kullanıcıları, istegelsin’in ayrıcalıklı hizmetinden faydalanabilecek.

İstegelsin – Morhipo işbirliği detayları

7 binden fazla ürün çeşidi sunan istegelsin, Morhipo ile işbirliği yaptı. İşbirliği ile istegelsin’in altyapısını kullanacak olan Morhipo Market, istegelsin’in hizmetini müşterileriyle buluşturacak.

Morhipo’nun hayata geçirdiği Morhipo Market’te kullanıcılar taze sebze meyveden temizlik ürünlerine, atıştırmalıklardan içeceklere, dondurulmuş gıdadan dünya mutfaklarından seçeneklere, kişisel bakım ürünlerinden evcil hayvan dostlarımızın ihtiyaçlarına kadar binlerce ürün arasından alışverişlerini tamamlayabilecek.

istegelsin Genel Müdürü Sedat Yıldırım, “Morhipo.com ile yaptığımız işbirliğinden ötürü büyük mutluluk duyuyoruz. Pek çok kategoride yerli ve yabancı binlerce markanın yüzbinlerce ürününü sunan Morhipo kullanıcılarını istegelsin hizmetiyle tanıştıracak olmaktan dolayı heyecanlıyız. Biz istegelsin olarak Ikea, Özsüt, Mado, Divan gibi süpermarketlerde bulunmayan markaların yanı sıra başka ürünler de sunuyoruz. Bunların aralarında küçük ev aletleri ve kitapların da olduğu pek çok kategoride 7 bin çeşit ürün sunuyoruz. Soğuk zinciri kırmadan, hijyenijk şekilde muhafaza edilmiş ve paketli olarak ulaştırdığımız taze meyve ve sebzelerimizle, mahalle kasabı güvencesindeki etlerimizle ayrıcalıklı hizmetimizi şimdi de Morhipo.com müşterilerine ulaştıracağız” dedi

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  E-ticarete devlet denetimi geliyor