2021’de abonelik istemeyen yeni Microsoft Office sürümü geliyor

2021'de Abonelik gerektirmeyen yeni bir Microsoft Office sürümü çıkacak

2021’de Abonelik gerektirmeyen yeni bir Microsoft Office sürümü çıkacak. Microsoft, Office 2019’un 2021’in ikinci yarısında kalıcı bir lisansla değiştirileceğini doğruladı.

Abonelikler, sürekli yeni içerik akışı sağlayan Netflix gibi belirli hizmetler için ideal olabilir, ancak Office için aylık ödemeler herkese uygun olmayabilir. Neyse ki, paketin yeni bir kalıcı lisans sürümü önümüzdeki yıl piyasaya sürülecek.

2021’de abonelik gerektirmeyen yeni bir Microsoft Office sürümü çıkacak

Microsoft, en son araçlara ve hizmet paketlerine her zaman erişmenin en iyi yolu olarak Office aboneliklerini herkese açık bir şekilde tanıtsa da, yalnızca bir kopyasını satın alıp yıllarca kullanmak isteyenler Office 2019’u kullanmaya devam edebilir. 2019’un değişikliğe uğrayıp uğramayacağı belli değil, ancak Microsoft, Exchange ekibinden gelen bir raporla yeni sürümü sessizce doğruladı: “Microsoft Office’in, 2021’in ikinci yarısında Windows ve Mac için yeni kalıcı sürümleri olacak.”

Bu yeni sürümün adı, fiyatı veya kullanılabilirliği hakkında hiçbir ayrıntı yok, ancak şimdilik Office 2022 olarak kodlanıyor. Görünüşe göre tipik ev ve kurumsal perakende sürümünü tekrar göreceğiz.
Microsoft daha önce belirli bir fiyata kurumsal ve eğitim sürümleri sunmuştu, ancak bu salgının ve uzaktan eğitimdeki büyük artışın kalıcı lisans seçeneğini etkileyip etkilemeyeceğini görmek ilginç olacak. 2021’in ikinci yarısına kadar yayın planlanmadığı için bu konuyla ilgili daha fazla detayı gelecek yıldan önce duyacağımızı düşünüyoruz.
Exit mobile version