AliExpress siparişiniz geç ulaşırsa ceza ödeyecek

Önümüzdeki 11 Kasım "Bekarlar Günü" olarak kutlanacak ve siparişiniz 10 gün içinde gelmezse AliExpress size 1 dolarlık bir kupon verecek.

AliExpress siparişiniz geç ulaşırsa ceza ödeyecek

11.11 Bekarlar Günü’nün gelişinden yararlanan AliExpress, zamanında gelmeyen paketler için yeni önlemlerini açıkladı.

AliExpress, siparişleri geç gelenlere 1 dolarlık kupon verecek

Önümüzdeki 11 Kasım Çin’de “Bekarlar Günü” olarak kutlanacak. E-ticaret şirketleri kullanıcılarına indirim ve promosyonlar sunmak için tatil ve özel günlerden yararlanır. AliExpress, 11.11’de daha fazla kişiyi alışveriş yapmaya teşvik etmek için attığı yeni adımları duyurdu.

En önemli önlemlerden biri siparişinizin geç gelmesi durumunda yapılacak olan ödeme olarak öne çıkıyor. Şirketi gelişmeleri onayladı. Siparişinizin gelmesi on günden fazla sürerse 1 dolarlık kupon kazanacaksınız.

AliExpress siparişiniz geç ulaşırsa ceza ödeyecek

İadeler, Çin ve Cainiao’daki AliExpress depolarından gelen siparişler için geçerli olacak. Bu nedenle siparişlerinizi verirken bu depolardan herhangi birini seçtiğinizden emin olun ki en geç on gün içinde elinize ulaşsın.

Zamanında gelmezlerse AliExpress, etkilenen kullanıcıları 1 dolarlık kupon veya yerel para biriminde eşdeğer bir miktarla gecikmeyi telafi edecek.

İade promosyonu yalnızca bir sonraki 11.11’de geçerli olacak. Ancak şirket, Amazon gibi platformlarla rekabet etmeye devam etmek için gönderileri hızlandırmak ve teslimat sürelerini kısaltmak için çalışmalarını sürdürüyor.

Exit mobile version