Apple Watch Series 7 çıkış tarihi açıklandı

Apple Watch Series 7, 15 Ekim'de mağazalara gelecek, ancak ön siparişler 8 Ekim Cuma günü başlayacak.

Apple Watch Series 7 çıkış tarihi açıklandı

Apple Watch Series 7, 15 Ekim’de piyasaya sürülecek. Ancak müşteriler, yeni akıllı saati 8 Ekim Cuma günü saat 05:00’ten itibaren ön sipariş verebilirler. Amerika Birleşik Devletleri’nde, Apple Watch Series 7’nin en ucuz sürümü 399 dolara satılacak. Şirket, şu an için diğer sürümlerin fiyatı hakkında herhangi bir detay paylaşmadı.

Apple Watch Series 7’de ekran büyüyor

Apple Watch Series 7, selefinden daha büyük bir ekrana sahip olmasıyla öne çıkıyor. Çerçeveler de eskisinden daha ince olacak. Bu da daha büyük bir kasaya ihtiyaç duymadan ekran boyutunun büyümesini sağlıyor.

Yeni model 41 mm ve 45 mm versiyonlarda satışa sunulacak. Ürünün ekran haricindeki dış tasarımı, söylentilere rağmen Apple Watch Series 6’ya oldukça benziyor. Ayrıca önceki modellerin kayışları da bu yeni Apple Watch Series 7 ile uyumlu.

Bir önceki nesle göre %33 daha hızlı olan şarj hızı da dikkat çeken bir diğer fark olarak öne çıkıyor. Apple’a göre yeni sistem, yalnızca sekiz dakikalık şarjla sekiz saatlik uyku izleme sağlayabilir.

Apple Watch Series 7 çıkış tarihi açıklandı

Apple Watch Series 7, önceki modellerde olmayan daha dayanıklı cam ve IP6X toza dayanıklılık içeren yeni bir ekran tasarımına sahip. Akıllı saat ayrıca 50 metre derinliğe kadar suya dayanıklı olacak.

Yeni akıllı saat kandaki oksijen, kalp atış hızı veya elektrokardiyogram sensörleriyle birlikte gelecek. 18 saatlik pil ömrü sunacak ve Her Zaman Açık ekrana sahip olacak.

Apple Watch Series 7 farklı yüzeylerde satışa sunulacak. Alüminyum modeller beş yeni renkte sunulacak: gece yarısı, yıldız beyazı, mavi, yeşil ve kırmızı.

Saatin paslanmaz çelik ve titanyum versiyonları da mevcut olacak.

Exit mobile version