Apple Watch Series 7, Türkiye’de ön siparişe açıldı

Apple Watch Series 7, bugünden itibaren 50'den fazla ülkede ön siparişe sunulacak

Apple Watch Series 7, Türkiye'de ön siparişe açıldı

iPhone 13 serisi, ön siparişlerin başlamasından bir hafta sonra diğer birçok ülkede de satışa sunuldu. Apple’ın yepyeni akıllı saatleri artık Güney Kore, Tayland, Malezya, Meksika ve diğer birçok ülkede mağazalarda mevcut olacak. iPhone 13 serisi geçen haftadan beri Türkiye’de satışta.

Apple Watch Series 7 ön siparişleri açıldı

Apple Store’un bugün bu kadar meşgul olmasının bir başka nedeni de, Apple Watch Series 7 için ön siparişlerin bu Cuma, sevkiyatın ise önümüzdeki Cuma başlayacak olması. Akıllı saat, Avustralya, Kanada, Çin, Fransa, Almanya, Rusya, Güney Kore, Türkiye ve İngiltere dahil olmak üzere 50’den fazla ülkede satışa sunulacak.

Apple Watch Series 7‘yi bugünden itibaren ön sipariş verebileceksiniz. Yeni bir Apple akıllı saat için fazladan 400 dolar vermek istemiyorsanız, Watch SE ve Watch Series 3’ü mağazalarda çok daha ucuza bulabileceğinizi unutmayın.

Apple Watch Series 7 alüminyum

Apple Watch Series 7, Türkiye’de ön siparişe açıldı

Serinin en temel modelidir. Ancak bu versiyon da bulunan en çeşitli renk seçeneklerine sahip serisidir. En iyi yanı, eski sürümlerden kayışlarınız varsa, bunları yeni akıllı saatinizle kullanabilmeniz.

Standart Apple Watch Series 7, 399 dolardan başlayan fiyatlarla ve Ürün Kırmızısı, gece yarısı (siyah), yıldız ışığı (gümüş), yeşil ve mavi renklerinde mevcuttur.

Apple Watch Series 7 paslanmaz çelik

Apple Watch Series 7, Türkiye’de ön siparişe açıldı

Bu model çizilmelere karşı alüminyumdan daha dayanıklıdır. Daha resmi koşullarda zarif görünmenin yanı sıra biraz daha dayanıklı bir şey isteyen Apple Watch kullanıcıları için iyi bir alternatif olacak.

Paslanmaz çelik Apple Watch Series 7, 699 dolardan başlıyor ve gümüş, grafit ve altın renklerinde mevcut.

Apple Watch Series 7 titanyum

Apple Watch Series 7, Türkiye’de ön siparişe açıldı

Titanyum, mukavemet ve ısı iletkenliği açısından üstündür, Apple Watch’un titanyum gövdesinin diğer versiyonlara göre daha dayanıklı olması ve biraz daha soğuk çalışması mümkün.

Titanyum Apple Watch Series 7, 799 dolardan başlıyor ve doğal (gri) ve uzay siyahı renklerinde mevcut.

Apple Watch Series 7 Nike Sürümü

Apple Watch Series 7, Türkiye’de ön siparişe açıldı

Nike Edition sayesinde kullanıcılar, özel tasarlanmış fitness bantlarını kullanabilecekler. Ayrıca Nike tarafından tasarlanan özel fitness yazılımlarına ve saat yüzlerine erişebilecekler. Yani sporu seviyorsanız tereddüt etmeden bu modeli tercih edebilirsiniz.

Nike Apple Watch Series 7, 399 dolardan başlıyor ve gümüş ve uzay grisi renk seçenekleriyle sunuluyor.

Apple Watch Series 7 Hermès Sürümü

Apple Watch Series 7, Türkiye’de ön siparişe açıldı

Apple Watch’un Hermès sürümü, Hermès’in el yapımı deri kayışlarına ve üzerlerinde Hermès logosu bulunan özel saat yüzlerine sahiptir. Moda severler kesinlikle bu modeli tercih edebilir.

Apple Watch Series 7’yi şu adresten ön sipariş verebilirsiniz: Burada.

Exit mobile version