in

Astell&Kern’ün mükemmel sesi, Deneyim Merkezi’nde

Dünyanın en iyi taşınabilir Hi-Fi müzikçalar markası Astell&Kern ürünlerinin Türkiye’deki tek dağıtıcısı Bircom, kayıpsız müzik ve doğal sesin peşinde olan müzikseverleri Deneyim Merkezi’ne bekliyor.

Bircom’un 4. Levent’teki ofisinde yer alan Deneyim Merkezi, kullanıcılara Astell&Kern’ün taşınabilir müzikçalarlarının yanı sıra tüm Sennheiser kulaklık modellerini de test etme ve isterlerse satın alma imkanı sunuyor.

Bircom, kayıpsız sesi arayanlar için dünyanın en iyi taşınabilir Hi-Fi müzikçalar markası Astell&Kern’ü sunuyor. Bir müzikçaların kalitesinin ancak bir ses veya müzik kaydı dinlendiğinde anlaşılabileceğini bilen Bircom, Astell&Kern ürünlerini kapıları herkese açık olan Deneyim Merkezi’nin rahat, sessiz ve huzurlu ortamında özel seçilmiş yüksek kaliteli müzik kayıtlarıyla deneyimlemeye imkan tanıyor. Mükemmel ses tutkunları Bircom’un 4. Levent, Eski Büyükdere Caddesi No.61’de bulunan Deneyim Merkezi’nde Astell&Kern’ün AK380, AK320, AK300, AK70, AK Jr ve XB10 modellerin yanı sıra tüm Sennheiser kulaklık modellerini de deneyebiliyor. Kullanıcılar isterse beğendikleri ürünleri Deneyim Merkezi’nden de satın alabiliyor.

Gelişmiş işlemcisi, DAC teknolojisi ve farklı tasarımıyla öne çıkan Astell&Kern, “Mastering Quality Sound” (MQS) özelliği ile de dikkat çekiyor. MQS, 24-bit/ 44 – 192kHz’e kadar yüksek çözünürlüklü dijital müzik stüdyo kaydı formatlarına karşılık geliyor. Müziği dinleyiciye stüdyoda kaydedildiği gibi ulaştırarak 6,5 kat daha fazla ayrıntı sunan MQS, belirgin biçimde daha iyi bir müzik deneyimi vadediyor. Markanın Türkiye’deki tek dağıtıcı olan Bircom, Astell&Kern’ün taşınabilir müzikçalarlarının yanı sıra bluetooth dongle dock, uzaktan kumanda gibi ek donanım ve aksesuarlarını da sunuyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Avnet, teknoloji servisleri bölümünü Tech Data’ya sattı