in

ASUS’tan büyük çocuklara güçlü oyuncaklar

ASUS’un oyun severlerin tüm ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla geliştirdiği ROG dizüstü bilgisayarlar; üstün performansları, ileri soğutma sistemleri ve sıradışı tasarımları ile oyuncuları hayal güçlerinin ötesine taşıyor.

ASUS’un oyuncular için özel geliştirdiği Republic of Gamers (ROG) ailesinin üyeleri ile oyun dünyasına yön veriyor. Bu yıl oyun dünyasında 10. yılını kutlayan ROG ailesi, kurulduğu 2006 yılından bu yana kendini oyun severlerin isteklerini karşılamaya adadı. Üstün performansı ve ileri soğutma sistemiyle olduğu kadar, ROG serisi bilgisayarlar tasarımlarıyla da oyun severlerin hizmetinde!

Daha hızlı performans, verimli enerji, iddialı tasarım
6. nesil Intel® Core® i7 (Skylake) işlemci ve NVIDIA® GeForce® GTX 980M ekran kartı ile oyun dünyasında statükoyu değiştiren ASUS’un dizüstü oyun canavarı ROG G752 Haziran ayının başında Türkiye’de satışa sunuldu. Agresif hatların ön plana çıktığı tasarımı ile dikkatleri üzerine çeken G752 Zırh Titanyumu renge sahip. Daha verimli soğutma ve stabilite için ROG serisine özel mobil 3D Vapor Chamber (buhar haznesi) soğutma sistemine de sahip olan bu yeni dizüstü, 30 tuşa aynı anda basılmasına imkân veren arkadan aydınlatmalı anti-ghosting oyuncu klavyesi ile oyunlarda en üst deneyimi sunuyor. ROG G752 aynı zamanda daha hızlı bir performans ve verimli enerji için 64GB DDR4 RAM’e kadar da yükseltilebiliyor.

ASUS ROG GX700
ASUS ROG GX700

Gerçek anlamda 4K UHD oyun deneyimi
Dünyanın ilk sıvı soğutmalı ve 4K UHD (Ultra High Definition) oyun bilgisayarı GX700, Intel® Core™ i7-6820HK işlemci ve NVIDIA® GeForce® GTX™ 980 ekran kartı ile kullanıcılara masaüstü seviyesinde bir oyun deneyimi yaşatıyor. Seriye özel ROG Hidro Overclock Sisteminin sunduğu overclock performansı ile ROG GX700, rakipsiz bir oyun gücü sunuyor. Şu an pazarda bulunan 4K UHD oyun dizüstüleri, sadece 4K UHD video oynatma desteği sunuyor. 4K UHD oyun deneyimi sunmayan bu dizüstü bilgisayarlara karşın ROG GX700, kullanıcılara gerçek anlamda 4K UHD oyun deneyimi sunan dünyanın ilk 17 inç dizüstüsü. ROG Hidro Overclock Sistemi, kullanıcıların en son oyunları 4K UHD kalitesinde oynamasını mümkün kılacak bir performans ortaya koyuyor.

ASUS ROG GX752
ASUS ROG GX752

F-22 hayalet uçağından esinlenen tasarım
6. nesil Intel® Core™ i7 işlemci ve NVIDIA® GeForce® GTX™ 965 grafik kartı ile güncellenen ROG serisi GL552 ve GL752 oyuncu dizüstü dizüstüler, F-22 hayalet uçağından esinlenen yeni kasaları ile gökyüzündeki gücü yeryüzüne indiriyor. Yeni Gri Metal rengindeki metalik boyası ile dinamik ve güçlü bir duruş sergileyen bilgisayarlarda, orijinal renk de bir seçenek olarak kullanıcıların beğenisine sunuluyor. ROG GL552 ve GL752 dizüstülerinde yer alan ROG serisine özel GameFirst III teknolojisi, ağ bağlantısını optimize ederek oyuncuların takılmalar ve gecikmeler olmadan online oyun oynamalarını mümkün kılıyor. ROG serisine özel geliştirilmiş GameFirst III yazılımı da ağlar üzerinde tamamen kontrol sahibi olmak isteyen oyuncular için önceden ayarlanmış dört modun yanı sıra manuel ayar seçenekleri de sunuyor.

Dünyanın en güçlü kompakt oyun bilgisayarı
Dünyanın en güçlü kompakt oyun bilgisayarı olan ROG G20, Intel Core i7 işlemcisi ve NVIDIA GTX 780 ekran kartı ile uzun süren oyun maratonlarında olağanüstü performans sağlıyor. ROG G20’nin verimli ısı sıcaklık yönetimi için doğal konveksiyon ve gizlenmiş hava akım tüneli kullanan yenilikçi soğutma sistemi, cihaz güvenilirliğini artırıyor. ROG G20’nin özenle gizlenmiş bir hava akım tünelini içerisinde barındıran termal tasarımı, doğal ısı yayılımından yararlanıyor. Tasarım bu yönüyle verimli ısı yönetimi ve atıl durumda yalnızca 25 dB ses seviyesiyle neredeyse sessiz çalışma sağlıyor. G20’nin sofistike bir tasarıma sahip kılıfı agresif hatları Maya tarzı mat siyah uçlar ve üç farklı alanda sekiz milyon rengi sergileyebilen kişiselleştirilebilir aydınlatma efektleri ile dikkat çekiyor.