in

AWS POP-UP LOFT ISTANBUL

AWS Popup Loft
AWS Popup Loft

Amazon Web Services (AWS), geçici bir buluşma alanı olan AWS Pop-Up Loft İstanbul‘un ilkini 16 – 27 Eylül 2019 tarihleri arasında Galata Rum İlköğretim Okulu’nda düzenleyecek.

Türkiye’deki geliştiriciler, mühendisler ve teknoloji meraklıları bir araya gelecek. Start-up’lar ve büyük işletmeler de temas kurma imkanı bulacak. Tüm topluluğu iletişime geçirmeyi amaçlayan Pop-up Loft’ta özel açılış konuşmaları, teknik workshoplar, uygulamalı eğitimler olacak. AWS uzmanlarından bire bir destek olanakları ve networking buluşmaları gibi çeşitli etkinlikler gerçekleştirilecek.

Amazon.com CTO’su Dr. Werner Vogels konuşma yapacak.

AWS Pop-Up Loft Istanbul’un ilk önemli etkinliği, 17 Eylül’de Amazon.com’un, müşteri merkezli teknoloji vizyonunu yönlendirmekten sorumlu CTO‘su Dr. Werner Vogels‘in açılış konuşması olacak. Amazon’un bulut bilişim yaklaşımının arkasındaki güçlerden biri olan Vogels, genç işletmelerin küresel ölçeğe ulaşmalarına yardımcı olma ve büyük kurumsal şirketleri hızlı hareket eden dijital organizasyonlara dönüştürme konusunda de öncülerden biri konumunda bulunuyor.

AWS Pop-up Loft İstanbul ilk haftasında, Türkiye’nin önde gelen şirketlerindeki dijital dönüşümü gerçekleştiren kadınların katılımıyla 18 Eylül’de We Power Tech oturumunu düzenleyecek. 19 Eylül’de Transformation Day oturumu düzenlenecek. İş ve teknoloji dünyasının liderlerini bir araya getirerek bugünün işletmeleri için bulutun sağladığı güçlü fırsatlar değerlendirilecek.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Angeline Jolie, Netflix için yönetmen koltuğunda

23 Eylül’de Machine Learning atölyesi, 25 Eylül’de Start-up Günü ve 27 Eylül’de “ServerlessMimari” eğitimi gerçekleşecek. AWS Pop-Up Loft İstanbul değerli teknik konulara değinecek.

Tüm etkinlik ve oturumlarına katılımın ücretsiz olduğu AWS Pop-up Loft Istanbul ile ilgili bilgilere ve kayıt sayfasına AWS Pop-up Loft Istanbul websitesi üzerinden ulaşılabiliyor.