Bethesda, 20 oyunla Xbox Game Pass’e giriş yaptı

Bethesda, 20 oyunla Xbox Game Pass'e geliyor

Bethesda, 20 oyunla Xbox Game Pass’e giriş yaptı. Microsoft tarafından Zemimax’ın satın alınmasının ardından, çeşitli stüdyoların oyunları Xbox Game Pass’e gelmeye başlıyor ve ilk çıkış Bethesda tarafından oldu. Resmi Xbox blog’u, Microsoft’un oyun aboneliği hizmetinin kullanıcılarının keyfini çıkarabilecekleri 20 oyununun geldiğini duyurdu.

Bethesda’nın 20 oyunu Xbox Game Pass’e geldi

Microsoft, Redmond’un Zenimax’ı oluşturan stüdyolar tarafından geliştirilen hangi oyunların konsola ve PC’ye geldiğini açıkladı.

Bethesda’nın Xbox Game Pass’te yer alacak oyunları ve erişim sağlanabilecek platformları şu şekilde:

Listeden de görebileceğiniz gibi, 20 yeni Xbox Game Pass oyununun tümü Xbox için mevcut olacak. Bunlardan 18’i bunu PC sürümünde yapacak ve biri daha az 17’si şu an için bulut üzerinden Android cihazlarda, ancak yakında iOS ve PC’de de oynatılabilecek.

Ayrıca, bu oyunlardan bazılarının Xbox Game Pass‘e gelmesi, Microsoft tarafından birkaç gün önce Xbox S ve X Serisi için duyurulan ve önceki nesil oyunların grafik performansının iyileştirilmesine olanak tanıyan bir teknoloji olan FPS Boost’tan yararlanacak. Bu da geriye dönük uyumluluğu geliştirecek.

Exit mobile version