in

Bilkom, Türkiye’nin oylarını bekliyor

“Türkiye’nin Dijital Yaşam Koçu” vizyonuyla faaliyet gösteren Bilkom, Avrupa’nın Avrupa İş Ödülleri’nde (European Business Awards – EBA) ‘Kişisel Gelişim ve Çalışma Ortamı’ kategorisinde Türkiye adına ‘Ulusal Şampiyon’ ilan edildi. Avrupa İş Ödülleri’nin kazananları, 50 kişilik seçkin bir jüri tarafından yapılacak değerlendirme ve halk oylaması sonucunda 4 Aralık’ta Varşova’da düzenlenecek ödül töreninde açıklanacak.

Bilkom Virtual Workplace projesiyle, 33 ülkeden 120 bini aşkın şirket arasından yarışmanın ikinci turuna katılmaya hak kazandı.

Bilkom CEO’su Fikret Ballıkaya, şunları söyledi: “Avrupa’nın en dinamik şirketlerinin vitrini olarak kabul edilen bu seçkin organizasyondaki başarımız, insanı odak noktasına alan dijital dönüşüm çalışmalarında ne kadar doğru yolda olduğumuzun bir göstergesi… Şimdi sabırsızlıkla bir sonraki aşamayı bekliyoruz” dedi.

Avrupa Şampiyonu olmak için yarışacak

Ulusal Şampiyon unvanına hak kazanan Bilkom’un yarışmanın ikinci aşaması olan halk oylaması için hazırladığı tanıtım videosu, 19 Eylül’de yarışmanın internet sitesinde yerini aldı. Bilkom’u desteklemek isteyenler, http://bit.ly/BilkomSanalİşyeri linkini tıklayarak videoyu izleyebilecek ve ardından oy verme işlemini gerçekleştirebilecekler. 26 Kasım’a kadar devam edecek halk oylamasında 1 elektronik posta adresinden sadece 1 kez oy kullanılabilecek.

Bilkom Genel Müdürü Ballıkaya, halk oylamasında tüm Türkiye’nin desteğini yanlarında hissetmek istediklerini vurgulayarak, herkesi oy kullanmaya davet etti.

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Passolig, yeni mobil uygulaması için 'hackathon' düzenliyor