in

Bundle yenilendi: Haber uygulamasında artık biz de varız

haber uygulamasi bundle yenilendi

Digital Report’un da yayıncıları arasında bulunduğu Bundle yenilendi. App Store ve Google Play’de yer alan Bundle, tamamen yenilenen arayüzüyle kullanıcı deneyimini iyileştiriyor.

Dünyanın dört bir yanından 12 binin üzerinde yayıncıyı kullanıcılara sunan bir haber uygulaması olan Bundle, hem kullanıcının dilediği mecralardan kişisel bir haber akışı oluşturmasını sağlıyor hem de önemli son dakika gelişmelerini anlık bildirimlerle iletiyor. Gündem, teknoloji, spor, finans, eğlence, köşe yazarları gibi 22 farklı kategoriden ve Türkiye’deki çok sayıda kaynaktan her gün on binlerce içerik Bundle’da yer alıyor.

haber uygulamasi bundle yenilendi

Bundle haber uygulaması yenilendi

Tamamen Türk bir geliştirici ekibin elinden çıkan Bundle, Almanya, Fransa, İngiltere ve Amerika’da da çok sayıda kullanıcıya sahip. Şık tasarımıyla öne çıkan ve uygulama mağazalarında kullanıcı puanı olarak 5 üzerinden 4,6 yıldız alan Bundle, daha önce de Play Store tarafından “En iyi haber uygulaması” seçildi ve App Store’da da haber kategorisinde editörün tercihi oldu.

Bizi sosyal medya hesaplarımız haricinde Bundle’dan da takip edebilirsiniz. Bundle’ı indirdikten sonra Digital Report‘u aratarak takip listenize eklemeyi unutmayın!

Bundle’ı indirmek için buraya tıklayabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Akbank nexTalk'un ardından