in

Ekran kartı alana Call of Duty

NVIDIA ve Activision, bugün itibarıyla GeForce RTX ekran kartı tercih eden oyuncular için Call of Duty: Modern Warfare kampanyasını duyurdu. NVIDIA’nın RTX özelliği bulunan ekran kartlarına sahip bir bilgisayar alana 25 Ekim tarihinde piyasaya sürelecek Call of Duty: Modern Warfare hediye edilecek.

GeForce RTX oyuncuları, Call of Duty: Modern Warfare’i sürükleyici ışın izlemeli grafiklerle deneyimleme imkânına sahip olacak. Call of Duty: Modern Warfare’in resmi PC partneri olan NVIDIA, grafik geliştirmeleri için bir süredir Activision ve Infinity Ward ile yakın çalışıyor. NVIDIA, Infinity Ward ve Activision’ın üzerinde birlikte çalıştıkları daha önce hiç görülmemiş seviyelerdeki Call of Duty: Modern Warfare grafikleri, NVIDIA’nın Gamescom 2019’da yayınladığı fragmanda görülebilir: Gamescom2019

Açık Beta hazır…

Savaşın ortasına atlamak için oyunun çıkış tarihi 25 Ekim’e kadar beklemek istemeyen oyuncular, 19 Eylül’de çıkacak Call of Duty: Modern Warfare PC açık betasını oynayabilecek. PC açık beta için optimize edilen NVIDIA’nın yeni Game Ready sürücüsü sayesinde harika bir deneyim yaşayabilecek.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Nvidia’nın yeni nesil ekran kartı modelleri yakında geliyor