in

CDT, PHM Teknoloji iş birliği

Karmaşık sistem tasarımları ve Endüstri 4.0 hedeflerine yönelik sunduğu yazılım çözümleriyle otomotiv; savunma ve havacılık; elektronik, telekomünikasyon, uzay/uçak ve üretim gibi pek çok sektöre hizmet veren CDT, güvenliğin kritik olduğu endüstrilerdeki sistemlerin tasarımı ve sürdürülebilirliğine odaklanan mühendislik çözümlerinin küresel lideri olan PHM Technology (PHMT) ile iş ortağı oldu.

CDT Genel Müdürü Alpay Göğüş, MADe çözümü ile ilgili görüşlerini şöyle aktardı:

“PHMT gerçekleştirdikleri çalışmalarla alanında uzmanlaşmış ve kendini dünya çapında kanıtlamış bir firma. CDT olarak bu iş birliğinin bize kattığı güçten ve sunacağımız hizmetlere sağlayacağı katkıdan dolayı çok memnunuz.

Gerçekleştirdiğimiz bu işbirliğinin müşterilerimizle kurduğumuz güçlü ilişkileri daha da verimli hale getireceğine ve pazarın ihtiyaçlarına önemli katkılar sağlayacağına inanıyoruz.”

PHM Technology CEO’su Chris Stecki de işbirliğine dair görüşlerini paylaştı:

“Sahip olduğu müşteri portföyü, deneyimli ekibi, bilgi birikimi ve tecrübesiyle CDT, Türkiye, Orta Doğu ve Orta Asya pazarındaki etkileşimimizi desteklemek için çok güçlü bir ortak. Böyle güçlü bir iş ortağı edinerek pazardaki Endüstri 4.0 ve IoT gelişmelerine öncü olabilme ve katkı sağlayabilme şansı kazanmaktan memnunuz.”

CDT Hakkında

Türkiye, Ortadoğu ve Orta Asya da elektronik tasarım ve üretim otomasyonu konusunda bölgenin toplam çözüm sunan CDT özellikle elektronik, telekomünikasyon, savunma, otomotiv, uzay/uçak ve üretim sektörlerine hizmet veriyor.

Detaylı bilgi için www.cdtas.com.tr adresini ziyaret edilebilirsiniz.

PHM Technology Hakkında

PHM Technology, karmaşık sistemlerin tasarımı, güvenliği, güvenilirliği ve sağlıklı yönetimi için “model tabanlı” mühendislik araçları geliştiren Avustralya menşeili bir mühendislik şirketidir.

Daha fazla bilgi için www.phmtechnology.com adresini ziyaret edilebilirsiniz.

Fujitsu, yönetilen servis sağlayıcısı seçildi

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Fujitsu yapay zeka çözümü ile birinci oldu