in

Citrix 30 yaşında

Çözümleri Fortune 100’ün yüzde 99’u ve Fortune 500’ün yüzde 98’i tarafından kullanılan teknoloji şirketi Citrix, 30. yaşını kutladı.

1988’de kurulan Citrix, Türkiye’de de varlığını her geçen yıl güçlendiriyor. 2013’te İstanbul ofisini açan Citrix EMEA Gelişen Pazarlar Satış Mühendisliği Yöneticisi Sevi Tüfekçi, Citrix olarak insanların, kuruluşların ve diğer öğelerin güvenli bir şekilde bağlandığı ve erişilebilir olduğu bir dünyayı destekleme misyonunu dünyada ve Türkiye’de kesintisiz sürdürdüklerini ifade etti.

Tüfekçi şöyle konuştu: “Gelişen teknoloji, yaşantımızı, iş yapma biçimimizi, çalışma ortamı gereksinimlerimizi ve çalışma saatlerimizi ciddi ölçüde değiştirdi. Artık çalışanlar görevlerini yerine getirebilmek için, işyeri içinde veya dışında farklı araçlar kullanarak, kendilerine en uygun ortamı seçme özgürlüğüne sahip olmak istiyorlar. Gerek bu yeni kullanıcı deneyimi ihtiyacı, gerekse karmaşıklaşan altyapı, uygulama erişim ve güvenlik ihtiyaçları bilgi teknolojileri birimlerinin çözmesi gereken problemi daha da zorlaştırıyor.”

“Citrix Systems olarak bizler de BT altyapısının güvenli ve aynı oranda esnek kullanımını sağlayan, son kullanıcının deneyimini artıran çözümleri 30 yılı aşkın deneyimimizle sunmaya devam ediyoruz. 2013’te Türkiye’de kurulduğu günden beri Citrix Systems Türkiye ekibi dünyadaki deneyimi başta finans, perakende, telekom ve kamu olmak üzere tüm sektörlere başarılı projelerle yaymaya devam ediyor.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Ağ Altyapısında da “Yeni Normal” dönemi başlıyor