in

Citrix ve Amazon Web Services’ten iş birliği haberi

Citrix amazon iş birliği

Citrix ve Amazon Web Services iş birliği ile hibrit ortamların yönetimi kolaylaşıyor. Şirket Citrix ADC’nin hibrit ortamlarda devreye alınmasında işletmelere daha fazla esneklik ve daha çok seçenek, ayrıca kullanıcıları etkileşimde tutan, onların en iyi performansla çalışmalarını sağlayan güvenli, güvenilir bir deneyim sunmaya yönelik rahat ve kolay bir yol sağlamak için Amazon Web Services (AWS) ile aralarındaki bağları güçlendirdiğini açıkladı.

Citrix Ağ Oluşturma, Ürün Yönetimi Başkan Yardımcısı Mihir Maniar, kullanıcıların artık işlerini halletmek için kullandıkları uygulamaların nerede olduğunu umursamadıklarını, tek önemli olan şeyin hızlı, güvenilir ve uyumlu bir şekilde çalıştığını görmeleri olduğunu belirtiyor. Citrix ADC ve AWS iş birliği sayesinde kullanıcılarına daha yüksek performans deneyimi sağlayacaklarını da sözlerine ekliyor.

Daha kolay bir bulut deneyimi

Buluta taşınma sürecinde her şey aktarılamıyor. Zaman zaman çeşitli nedenlerden dolayı bazı uygulamaların şirket içinde kalması gerekiyor. Yeni bir doğrulanmış AWS Outposts çözümü olan Citrix ADC ile yerel AWS hizmetleri, altyapı ve işletim modelleri kolayca ve uygun maliyetlerle şirket içine getirilebiliyor ve tutarlı bir hibrit deneyimi sağlanabiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Citrix Remote PC Access Çözümü genişletildi

AWS ile işbirliği içinde tasarlanan AWS Quick Start for Citrix ADC ile uygulamaların buluta geçirilmesi oldukça kolay bir hale geldi. Bu sayede şirketler yapılandırmayı hızlandırıyor ve bu hızlanmayı otomatik hale getiriyor. Tüm bunlar için gerekli zaman, maliyet ve beceri düzeyi de büyük ölçüde azalıyor.