in

Citrix Gelişmekte Olan Pazarlar Başkan Yardımcısı Amir Sohrabi oldu

Citrix Gelişmekte Olan Pazarlar Başkan Yardımcısı Amir Sohrabi oldu
Citrix Gelişmekte Olan Pazarlar Başkan Yardımcısı Amir Sohrabi oldu

Citrix, Gelişmekte Olan Pazarlar Başkan Yardımcısı pozisyonuna Amir Sohrabi atandı. Yeni Başkan Yardımcısı Amir Sohrabi, dijital çağın gereksinimlerini karşılamalarına yardımcı olmak için bölgesel müşterileri, bulut ve iş dönüşümü yolculuklarında destekleyecek.

Satış yönetimi, iş geliştirme, stratejik planlama ve pazarlama alanlarında yirmi yılı aşkın deneyime sahip olan Amir Sohrabi, bölgede buluta geçişe ivme kazandırarak, hem iş sürekliliğini hem de uzaktan çalışma dahil olmak üzere, yeni iş modellerine dijital dönüşümü sağlayacak. Amir, doğrudan Citrix Avrupa, Orta Doğu, Afrika Bölgesinin Kıdemli Başkan Yardımcısı ve İdari Direktörü Sherif Seddik’e bağlı olacak.

Citrix Gelişmekte Olan Pazarlar Bölge Başkan Yardımcısı Amir Sohrabi, şunları ifade etti: “Citrix’e katılmak için heyecan verici bir zaman. Citrix, daha iyi bir çalışma yöntemine güç kazandıran ve müşterilerin ve ortakların, işin giderek dijital ve sanal hale geldiği bir çağda işlerini dönüştürmelerine olanak tanıyan insan odaklı çözümler sunuyor. Üretken olmak için hepimizin farklı aygıtlar ve platformlar genelinde sorunsuz ve güvenli bir kullanıcı deneyimine ihtiyacımız var. Gelişmekte Olan Pazarlar genelindeki Citrix müşterilerinin yenilikçi bulut ve dijital stratejiler oluşturmasına ve uygulamasına yardımcı olmayı umuyorum.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Araştırma: İnsanlar evden çalışma konseptine uyum sağladı

Amir, Citrix’e katılmadan önce son olarak, SAS’ta Orta ve Doğu Avrupa ile Orta Doğu ve Afrika
bölgelerinde Üst Düzey Operasyon Yöneticisi ve Dijital Dönüşüm Başkanı olarak görev yaptı.
Sohrabi, Citrix Gelişmekte Olan Pazarlar Bölge Başkan Yardımcısı görevinde ve önceki görevlerinde, stratejinin geliştirilmesinden ve uygulanmasından sorumlu oldu ve dijital dönüşüm yolculuklarını desteklemek ve bu işi geliştirmek için tüm sektörlerde yer alan önemli müşterilerle etkileşim kurdu. Bundan önce Amir, SAP’nin iş analitiği portföyünü Orta Doğu ve Kuzey Afrika’da genişletmekten sorumlu, Orta Doğu ve Kuzey Afrika bölgesinin Analitik ve İçgörü Biriminin Başkanıydı.

Citrix Avrupa, Orta Doğu, Afrika Bölgesinin Kıdemli Başkan Yardımcısı ve İdari Direktörü
Sherif Seddik, atamayla ilgili şöyle konuştu: “Günümüzde müşterilerimiz, herhangi bir zamanda, herhangi bir yerde ve herhangi bir aygıt veya platformda, insanların üretken olmak için gereksinim
duyduğu uygulamaları, verileri ve hizmetleri birleştiren kapsamlı, güvenli dijital çalışma alanlarını
devreye alarak, işin geleceğini her zamankinden daha fazla yeniden tasarlamak istiyor. Amir’in
istikrarlı liderliği ve deneyimi ile yüksek performanslı ve farklı ekipler oluşturma çabası sayesinde Citrix, Gelişmekte Olan Pazarlar bölgesinde iddialı büyüme stratejisini sürdürmek için iyi bir
konuma sahiptir.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Ağ Altyapısında da “Yeni Normal” dönemi başlıyor