En iyi Instagram çekiliş programı (2020)

En iyi Instagram çekiliş programı (2020)

Şayet bir Instagram çekilişi yapmak istiyorsanız, sizin için sıraladığımız Instagram çekiliş programı listesi içinden en iyisini seçerek, bu işlemi olabilecek en iyi ve en kolay şekilde gerçekleştirebilirsiniz. İşte Instagram çekiliş yazılımı arayışında olanlar için en iyi seçenekler…

Instagram çekilişi nedir?

Pek çok kişi, belirli amaçlarla Instagram’da çekiliş yapma işlemini uygular ve belli şartlar karşılığında katılım gösteren kullanıcılara hediyeler vermektedir. Bu işlem genellikle, takipçi kazanmak veya bir ürün veya hizmetin daha fazla kişiye duyurulması amacıyla yapılmaktadır. Sunulan şartlar arasında, bir veya birden fazla kişiyi takip etmek ve arkadaşları etiketleyerek, gönderiden haberdar etmek vardır.

Instagram’da çekiliş yapma

Çekiliş için belirlenen süre tamamlandıktan sonra çekilişi düzenleyen kişi, belirli site ve yazılımlar aracılığıyla, çekiliş şartlarını karşılayan katılımcıları bir havuza toplar. Daha sonra bir Instagram çekiliş aracı kullanarak gönderideki yorum listesi arasından ya da çekiliş şartlarını karşılayanlar arasından rastgele olarak seçim yapılmasını sağlar. Bu sayede çekilişi kazanan kişi belli olur. Birden fazla ödül varsa bu işlem, ödül sayısı kadar tekrar edilir. Aynı zamanda yedek talihliler belirlenir.

Bu sürecin güzel bir yanı da, Instagram gönderinizi ödül kazanmak isteyen çok sayıda kişinin beğenmesini, paylaşmasını ve gönderi altında yorum yapmasını sağlayabilmenizdir.

En iyi Instagram çekiliş programı hangisi?

Instagam çekiliş programları denince akla çok sayıda yazılım ve program gelmektedir. Bu programlar, sundukları farklı ve gelişmiş özellikler sayesinde, Instagram çekilişlerini çok daha mükemmel ve kusursuz bir hale getirmektedirler. Şayet siz de bir Instagram çekilişi düzenleyecekseniz ve bunun için iyi program arıyorsanız bu listede yer alan programlara göz atabilirsiniz. İşte en iyi Instagram çekiliş programları.

EasyPromos

EasyPromos, en iyi Instagram çekiliş yazılımlarından bir tanesidir. Ücretsiz planı mevcut olan bu programın ücretli sürümü aylık 29 dolardan başlamaktadır. EasyPromos, kullanıcılarına çok sayıda gelişmiş özellik sunmaktadır. Bunları şu şekilde sıralamak mümkündür:

Rafflecopter

En iyi Instagram çekiliş programları arasına yer alan Rafflecopter, web’deki en basit platformlardan bir tanesidir. Ücretsiz sürümü de bulunan bu platformun ücretli planları yalnızca aylık 13 dolar gibi bir fiyattan başlamaktadır. Rafflecopter’in sunduğu onlarca gelişmiş özellik bulunmaktadır. Bunları şu şekilde sıralamak mümkündür:

WooBox

En iyi Instagram çekiliş programı (2020)

WooBox, sunduğu özelliklerle en iyi Instagram çekiliş programları arasında yer almayı hak eden muhteşem bir yazılımdır. Ücretesiz planları da bulunan bu programın ücretli versiyonu, aylık 37 dolardan başlamaktadır. WooBox’un sunduğu özellikler arasında şunlar yer almaktadır:

Shortstack

Shortstack, Instagram çekilişleri düzenleyen kişiler tarafından kullanılabilecek bir başka çekiliş yazılımıdır. Shortstack ile gelen özellikler arasında, otomatik e-posta yanıtlama, hashtag izleyici, form oluşturucu ve çeşitli analiz araçları bulunmaktadır. Aylık 29 dolar gibi bir ücretle sunulan Shortstack, en iyi Instagram çekiliş düzenleme programları arasında yer almaktadır.

Gleam.io

En iyi Instagram çekiliş programı (2020)

Gleam.io, oldukça gelişmiş bir Instagram çekiliş yazılımıdır. Diğer programların aksine, ücretsiz sürümü ile de çok sayıda kullanışlı özellik sunan Gleam.io, pek çok fonksiyonu hızlı ve mükemmel bir şekilde gerçekleştirebilmektedir. İşte Gleam.io tarafından sunulan bazı özellikler.

Wishpond

En iyi Instagram çekiliş programları arasında yer alan yazılımlardan bir tanesi de Wishpond’dır. Aylık 49 dolar gibi bir fiyatla satılan yazılımın kullanıcılarına sunduğu çok sayıda özellik bulunmaktadır. Bunlardan bazılarını şu şekilde sıralamak mümkündür.

Exit mobile version