in

Etohum San Francisco Konferansı başlıyor!

Türkiye’nin önde gelen erken aşama yatırım şirketi ve girişim hızlandırıcısı Etohum, dünyanın teknoloji girişimciliği merkezi olarak kabul edilen San Francisco’da bu yıl dördüncü kez düzenleyeceği Etohum San Francisco Konferansı’nda bir kez daha girişimcileri ve yatırımcıları bir araya getirecek.

Etohum’un dördüncü kez düzenlediği San Francisco Konferansı, Türkiye’den çıkan girişimlerin dünyaya açılmasını hızlandıran önemli bir etkinlik olarak her yıl daha büyük bir katılımcı kitlesini bir araya getiriyor. Geçen yıllarda olduğu gibi bu yıl da etkinliğe Türkiye ve bölgeden 300’ü aşkın girişimci, yatırımcı ve uzmanın katılması bekleniyor.

22 Haziran Çarşamba günü Galvanize hızlandırıcısında yapılacak Startup Grind’den Derek Andersen, Google hızlandırıcısı Roy Glasberg, Picsart Founder’dan Hovhannes Avoyan, Freshdesk’ten Dilawar Syed, Striim’den Ali Kutay, “Startup Rising” yazarı Christopher Schroeder, Endeavor’dan  Allen Taylor, “From The Other Side of The World” yazarı Elmira Bayrasli, Carbon Health & Udemy Kurucusu Eren Bali, Inventuslaw’dan Anil Advani gibi önemli kişiler birer konuşma yapacak.

Konferansta konuşma yapacak kişiler arasında; ayrıca Intel’in İş Geliştirme ve Stratejiden Sorumlu Başkan Yardımcısı Ayşegül İldeniz ve Doğan Online Yönetim Kurulu Başkanı Hanzade Doğan Boyner de yer alacak. Girişimcilik dünyasına verdikleri destek ile bilinen İldeniz ile Boyner, konuşmaları ile girişim dünyasına ışık tutacak bilgiler paylaşacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  PayU’dan startup’lara e-ticaret dopingi

Etkinlik ile ilgili daha fazla bilgi ve kayıt için: http://www.etohumsf.com/