Forum Navigation
Please or Register to create posts and topics.

Android için en iyi yaşlandırma uygulaması hangisi?

Son dönemde herkes bir yüz yaşlandırma uygulaması kullanıyor ve komik görüntüler ortaya çıkartıyor, Android'de bu işin en iyisi kim görebilmeniz için uygulamaları listeledik.

Kimse yaşlı olmak istemez ama herkes yaşlı bir adam veya kadın olarak nasıl görüneceğini merak eder. Bu arzu sıklıkla gözlük takan, elinde sopa tutan ve yaşlı bir adam gibi yürüyen çocuklarda da görülmüştür. Bu konuda hayal gücünüze renk katacak yüz yaşlandırma uygulamaları var. Bu uygulamalar yaşlanan yüzünüzü tahmin etmenize yardımcı olabilir. Bu nedenle, gelecekte görünümünüzü görmek istiyorsanız, yaş ilerletme uygulamaları sizin için en iyisi olabilir. Bu uygulamaların temel kalitesi, size gerçekçi sonuçlar sağlamasıdır.

Liste: Android için en iyi yüz yaşlandırma uygulaması

FaceApp

Bu, çarpıcı özellikleri beraberinde getirdiği için hit yaşlandırma uygulamalarından biridir. Yüzünüzü gençten yaşlıya, yaşlıdan gence değiştirebilirsiniz. Yüzünüze şık, gülen ve çekici bir görünüm verin. Bu uygulama aynı zamanda yüzünüzü bir erkekten kadına ve kadından erkeğe çevirmek için harikadır, böylece cinsiyetiniz değişirse nasıl görüneceğinizi bilirsiniz. Yüzünüzü istediğiniz gibi yapabilmeniz için gerekli filtreler de var.

Age Face - Make me old

Bu yaş ilerleme uygulaması, kendinizi kolayca yaşlandırmanıza olanak tanır. Farklı yaşlara göre seçebileceğiniz farklı olası yüzler vardır. Örneğin, geleceğin 30, 40, 50 yaşlarında göründüğünü görebilirsin. Bu uygulamanın en iyi özelliği, tüm yüzlerin orijinal yüzünüzle benzerliklere sahip olmasıdır, böylece herkes onun eski yüzünüz olduğuna kolayca inanabilir.

Future Mirror: Look Old

Gelecekteki görünümünüzü gösterecek böyle büyülü bir ayna arıyorsanız, o zaman bu yaş ilerleme uygulaması en iyisidir. Basitçe bir resme sahip olmanız gerekir ve uygulama onu yaşlı bir adama veya yaşlı bir kadına dönüştürür. Gerçekçi görünümler için birçok cilt rengi de dahil edilmiştir. “Gelecek Aynası”, sevdiklerinizin gelecekteki eski yüzünü görmek için de idealdir.

Agingbooth

15 ila 60 yaş arası herkes bu yaşlanma makinesini kullanarak gelecekteki yüzlerini yağ, kırışıklıklar ve beyaz saçlarla oluşturabilir. Düşüncenin netliği için, önceki ve sonraki sonuçlara bakarak yan yana farkı gözlemleyebilirsiniz. Bu yaş ilerlemesi uygulaması, sevdiklerinizin ve aile üyelerinizin fotoğraflarına uygulamak için de harika.

Make Me Old

Make Me Old uygulaması, yüzünüzü hızla eski bir yüze dönüştürdüğü için milyonlarca mobil kullanıcı tarafından sevilir. Gözlükleri seviyorsanız, onları eğlenceli oluşturduğunuz fotoğrafların üzerine kolayca koyabilirsiniz. Küçük çocuklar, görünüşlerini yaşlarından daha yaşlı hale getirmek için farklı şık sakallar veya bıyıklar da kullanabilirler. Siz veya büyükanne ve büyükbabanız olup olmadığını hiçbir vücut tanımlayamayacak.

Agify: Age Your Face

Kaliteli özelliklerle Agify, tek bir dokunuşla kendinizi yaşlandırmanızı sağlar. Uygulama yüzü otomatik olarak algılar, boyutunu ayarlar ve gerçek bir eski yüze dönüştürür. Gelecekteki yüzünüzü görünce şaşıracaksınız çünkü oluşturulan fotoğraf orijinal görünümünüze daha yakın olacak. Bu yaş ilerletme uygulaması ayrıca başkalarını şaşırtmak ve yaşlılıkta bile zarif görünmenizi sağlamak için resimlerinizi kaydetmenize ve paylaşmanıza olanak tanır.

Old Face Camera: Funny Masks

Bu yaş ilerleme uygulaması, yüzünüzü eski görünen bir yüze dönüştürmek için canlı kamera sağladığından yukarıdaki uygulamalardan biraz farklıdır. Sadece fotoğraflar değil, sesler ve efektlerle birlikte videolar da yapabilirsiniz. Bu uygulama aynı zamanda farklı yüz maskeleri, gözlükler, bıyıklar, lensler ve harika filtreler kullanmanızı sağlar.

Magic Face

Bu, Android için özel ve modaya uygun bir yaş ilerleme uygulaması. Bununla yüzünüzü istediğiniz herhangi bir görünüme dönüştürebilirsiniz. Örneğin genç yaşta yüzünüzü 30,40, 60 ve 100 yaşında bir erkek veya kadına dönüştürebilirsiniz. Videolar oluşturabilir, sesler kaydedebilir, jestler uygulayabilir ve gerçekten gri saçlı, ellerini hareket ettiren, hapşıran ve nefes alırken zorluk çeken yaşlı bir insanmışsınız gibi davranabilirsiniz.

Face Age App

Bu fotoğraf editörü uygulaması, daha yaşlı görünmek isteyen tüm yaş grubu arkadaşları için yararlıdır. En sevdiğiniz kırışık alnınızı, dişsiz ağzınızı ve altın rengi veya beyaz saçları alabileceğiniz gibi görünümünüzü değiştirmek için çeşitli yeniden boyutlandırılabilir öğeler alabilirsiniz. Birçok yaşlılık tipi etiketler de vardır.

Old Face Maker

Old Face Makeruygulaması size yukarıdaki yaş ilerleme uygulamalarıyla aynı özellikleri sunar, ancak fark, size kendinizi yaşlandırmak için kullanabileceğiniz birçok harika şey vermesidir.

Hangi Android yaşlandırma uygulaması size en iyi sonuçları gösteriyor? Resimlerinizi değiştirmek için başka fotoğraf düzenleme uygulamaları denediniz mi?