in

Galaxy Note7 eşsiz Gear VR fırsatı ile birlikte geliyor

Samsung Electronics, yenilenen tasarımı ve geliştirilmiş S Pen’i ile Samsung Galaxy Note7’yi 25 Ağustos’a kadar satın alan herkese yeni Gear VR ve 6 adet Oculus VR oyunu hediye ediyor

İstanbul – 16 Ağustos 2016 – Samsung Electronics, 25 Ağustos’a kadar Note serisinin en yeni üyesi Galaxy Note7 satın alanlara, yenilenen Gear VR ve 6 adet Oculus VR oyunu hediye edileceğini duyurdu. Oculus ile geliştirilen yeni Gear VR ile Galaxy Note7, üst seviye sanal gerçeklik deneyimini her an yaşatıyor. Galaxy Note7’nin Super AMOLED ekranı ve güçlü işlemcisi kullanıcılara benzersiz bir deneyim sunuyor.

Geliştirilmiş lensleri ve ergonomik yapısıyla sanal gerçekliğin geniş kitlelere yayılmasını sağlayan Gear VR, mavi siyah rengiyle bir önceki modele göre daha sinematik bir görüntüyle kullanıcıların karşısına çıkıyor. Kullanıcılar, yeni Gear VR’da tek bir tuşa basarak doğrudan Gear VR’ın resmi sayfası Oculus Home’a ulaşabiliyorlar.

USB Type-C ve Micro USB desteği bulunan yeni Gear VR, Galaxy Note7, S7, S7 edge, Note5, S6, S6 edge ve S6 edge+ ile kullanılabiliyor. Dahası, harici USB yuvası sayesinde kullanım sırasında şarj imkanı da sunuyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Samsung Galaxy Watch Active 2’den tansiyon ölçüm özelliği

Sanal gerçeklik içeriği her geçen gün artıyor
Her geçen gün büyüyen sanal gerçeklik dünyası, her zaman keşfedilecek yeni içeriklerle kullanıcıları yeni yolculuklara çıkarıyor. Geliştirilmiş 101 derecelik açısıyla çok daha gerçekçi bir deneyim sunan yeni Gear VR, 100’lerce oyun, çeşitli videolar, eğitici uygulamalar ile birlikte 300’den fazla uygulamayla her geçen gün daha fazla içerikle kullanıcıların karşısına çıkıyor.

25 Ağustos’a kadar Galaxy Note7 satın alan kullanıcılara yeni Gear VR’ın yanı sıra 6 adet oyun da hediye ediliyor. Bu oyunlar arasında Annie Amber, EndSpace, Esper 2, Goosebumps- Night of Scores, OceanRift ve Please, Dont Touch Anything yer alıyor.

Daha fazla bilgi için http://www.samsung.com/tr/galaxy_note7_preorder_2016/ adresini kullanabilirsiniz.