Google Mesajlar’da mesaj zamanlama [Nasıl Yapılır]

Google Mesajlar'da bir mesaj nasıl zamanlanır?

Google Mesajlar'da mesaj zamanlama [Nasıl Yapılır]

Google Mesajlar’da mesaj zamanlama nasıl yapılır bilmiyorsanız, size yardımcı olacağız. Google Mesajlar, uzun zamandır beklediğimiz önemli bir özelliği sunuyor.

Google geçen yıl mesajlaşma uygulamasında mesaj planlamasını etkinleştirmeye başladı, ancak şimdiye kadar bu yeni özellik herkes tarafından kullanılamıyordu. Google Mesajlar’ın en son güncellemesi, artık tüm kullanıcılar için daha sonra gönderilmek üzere bir metin planlamaya izin veriyor.

Adım adım Google Mesajlar’da bir mesaj zamanlama

Artık Google Mesajlar ile, bir mesajı daha sonra gönderilecek şekilde zamanlayabiliriz, bu özellik, bir kişiye hatırlatma olarak belirli bir zamanda mesaj göndermemiz gerektiğinde ve saatin farkında olmak istemediğimizde çok yararlıdır.

Mesajı planlamak için metni yazmanız ve gönder düğmesini basılı tutmanız yeterlidir. Önceden tanımlanmış farklı süreler ve tarih ve saati manuel olarak seçme seçeneği olan bir pencere görünecektir.

Google Mesajlar’da mesaj zamanlama [Nasıl Yapılır]

Planlanan mesaj gönderildikten sonra, görüşmede mavi renkte görünecektir. Zamanlama simgesine tıklayarak mesajı değiştirebilir, hemen gönderebilir veya silebiliriz.

Google Mesajlar’da bir mesaj planlama için süreç gerçekten basit, neden denemiyorsunuz?

Exit mobile version