Google’ın yeni kablosuz kulaklığı Pixel Buds A, yakında geliyor

Google'ın yeni kablosuz kulaklığı Pixel Buds A yakında geliyor

Pixel Buds A, Google tarafından listelenmiş, kablosuz kulaklık serisinin yeni bir sürümü. Düşük seviyedeki fiyatı ile giriş seviyesi kablosuz kulaklıklar arasında yer alan Pixel Buds A’nın yakında tanıtılması bekleniyor.

Pixel 5a, başlangıcından bu yana epeyce satış kaybeden ve yalnızca Google’ın yazılım ve güncelleme desteğiyle cazibesini koruyan bir dizi akıllı telefonu güçlendirmek için geliştirilen bir model ve yakın zamanda satışa sunulması bekleniyor.

Gelen son bilgilere göre ise bu telefon tek başına gelmeyecek. Zira Google Store’da yer alan bilgiler ayrıca yeni bir kablosuz kulaklığa işaret ediyor. Pixel Buds A ismini taşıyan bu kulaklıkların FCC’den çoktan geçtiği belirtiliyor ve ilgili sayfada yeni modelin oldukça net önizleme görüntülerine yer veriliyor.

Google bu yeni kulaklıklarını ilk kez gösteriyor. Açıkça değil, şu an için oldukça yeterli. Söz konusu görüntülerde, kulaklık başlıkları, şarj yuvasındaki renk farklılıkları, mevcut modellerde bulunmayan koyu yeşil kaplama ve farklı bir konumda yer alan harici şarj göstergesi dikkat çekiyor. Ayrıca kasanın içinde ve kulak uçlarında bulunan siyah plastik alanları da öne çıkan detaylar arasında.

Pixel Buds A: Google’ın yeni kablosuz kulaklığı

Google’ın “A” olarak etiketlediği tüm seriler de olduğu gibi bu modelin de fiyatının oldukça düşük seviyelerde olması bekleniyor.

Google’ın Pixel Buds A modelinin fiyatını nasıl düşürdüğünü öğrenmek ilginç olacak, aktif gürültü önleme ve uzamsal ses gibi özelliklerden feragat ederek onları fiyat bandında daha rekabetçi hale getirmek isteyebilir veya bu özellikleri rakiplerine kıyasla çok daha ucuz fiyatlarla kullanıcılarına sunabilir.

Google’ın yeni kablosuz kulaklık modeli Pixel Buds A’nın çıkış tarihi şu an için net değil. Fakat yukarıda da ifade ettiğimiz gibi Pixel Buds A’nın Pixel 5a ile birlikte gelmesi bekleniyor. Bunun da önümüzdeki Haziran ayı içerisinde gerçekleşebileceği ifade ediliyor.

Exit mobile version