in

HP inovatif yazıcısı Neverstop’ı tanıttı

 

HP, inovatif ürün portföyüne dünyanın ilk toner doldurulabilir tanklı lazer yazıcısı olan Neverstop Laser yazıcıyı ekledi. 1-50 arasında çalışana sahip olan, aylık 250 – 2.500 sayfa baskı ihtiyacı duyan KOBİLERİN ve girişimcilerin kullanımına uygun olan lazer yazıcı serisi, önceki nesil yazıcılara kıyasla yüzde 38 daha hızlı baskı alıyor. Dakikada 20 sayfa siyah beyaz baskıya ulaşan Neverstop serisi ürünler 150 yaprak kapasiteli kağıt tepsisine sahip. Ürün 20.000 sayfalık görüntüleme tamburu (drum ünitesi) ve 5.000 sayfalık toner kapasitesiyle ile birlikte geliyor. Görüntüleme tamburu değiştirildiğinde otomatik olarak 5000 sayfalık toner de doldurulmuş oluyor. Ağ bağlantısına gerek duymayan üründe Wi-Fi Direct özelliği bulunuyor.

 HP Türkiye Genel Müdürü Emre Alaman, “Yakın zamanlarda gerçekleştirilen araştırmada, Avrupa’daki KOBİLERİN yüzde 75’inin kurulumu ve bakımı kolay   yazıcılara ihtiyacı var. HP Neverstop Laser yazıcı, tutkularını verimli bir işe dönüştürmek isteyen girişimcilere rekabetçi avantaj kazandırıyor. Ürünün   %25’inden fazlası, toner kitinin de %75’inden fazlası geri dönüştürülmüş plastikten üretildi” dedi.

 HP Türkiye Yazıcı Sistemleri Kategori Müdürü Derya Özbek, HP Neverstop Laser 1000a, HP Neverstop Laser 1000w, HP Neverstop Laser MFP 1200a ve   HP Neverstop Laser MFP 1200w modellerinin tümünde 2.500 sayfalık toner dolum tankı bulunuyor. Tanklara toner doldurmak yalnızca 15 saniye. Toner   dolum kitinin üzerindeki çip ve kilit sistemi sayesinde sızdırma olmuyor” dedi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Epson ile 'kartuş bitti' derdi bitti

HP Neverstop Laser 1000w ve HP Neverstop Laser MFP 1200w modellerinde bulunan Wi-Fi Direct ile her zaman kablosuz baskı almak mümkün. Dropbox ve   Google Drive kullanımı de böylece kolaylaşıyor.

 Ağa erişmeksizin baskı kolaylığı

HP Smart uygulamasıyla akıllı cihazı doğrudan yazıcıya bağlayarak, bir ağa erişmeye gerek kalmadan kolayca baskı alınabiliyor. Ayrıca 1200w modeline özel   olarak tarama veya kopyalama işlemlerinin süreci akıllı cihazlara bildirim olarak gönderiliyor.

HP Neverstop Laser MFP 1200a ve 1200w modelinde bulunan “Kolay Kimlik Fotokopisi” özelliği ise kimliğin taranmasını ve kolayca basılmasını sağlıyor. Bu   özellik, en başta otel, eczane ve hastaneler olmak üzere kimlik taramasına sıkça ihtiyaç duyan kurumların işleyişini çok kolaylaştırıyor. HP Neverstop   ürünlerde USB girişi de bulunuyor.

JPG, RAW (BMP), TIFF ve PDF formatlarının baskısını alabilen yazıcı serisi, simgeli LCD ekranıyla kullanıcılarına kolay bir kullanım imkanı sunuyor.

Modeline göre 380,5 x 293,4 x 287 mm veya 380,5 x 385 x 521 mm boyutlarında olan yazıcıların ağırlığı ise yalnızca 8,71 kg. Eylül ayında Türkiye’de satışa çıkan Neverstop serisinin fiyatı 1299 TL’den başlıyor, 2500 sayfalık toner kapasitesine sahip yeni dolum kitinin fiyatı ise 85 TL

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  BtcTurk komisyonları kaldırdı