in

iPhone için Pew Pew ve diğer en iyi iMessage efektleri

iPhone için Pew Pew ve diğer en iyi iMessage efektleri: Nasıl yapılır ve gönderilir?

iMessage efektleri iPhone kullanıcılarına eğlenceli mesajlaşma imkanı veriyor: Biz de son dönemde popüler olan ‘pew pew’ lazer ve diğer en iyi efektleri bir araya getirdik.

iMessage’daki gizli mesajlar adeta yeniden popüler oldu. İlk kez ‘Tebrikler’ ile ekranda konfeti patlattığınızı hatırlıyor musunuz?

Bu hala işe yarıyor ama iMessage için başka heyecan verici görsel efektler de mevcut. Örneğin en popülerlerinden birisi olan lazer efekti için ‘Pew pew’ yazmanız yeterli.

Android kullanıcıları iMessage efektlerini görebilir mi?

Efektleri yalnızca iMessage üzerinden göndereceğinizi unutmayın, bu da Android kullanıcılarının bu mesajları göremeyecekleri anlamına gelir.

Ancak bir iPhone, iPad veya Mac bilgisayar kullanıyorsanız, bu eğlenceli mesajları Apple’ın ekosistemindeki herhangi birine gönderebilirsiniz ve alıcınız efektleri görecektir. Mesajlarda ilgili sadece terimi göndermeyi unutmayın: Mesajda başka bir şeyler olduğu taktirde, efekt ekrana gelmez.

iPhone için Pew Pew ve diğer en iyi iMessage efektleri: Nasıl yapılır ve gönderilir?

iMessage efektleri nasıl yapılır ve en iyi iMessage efektleri…

Tebrikler

Orijinal bir iMessage klasiği. Bunun için iMessage’da Congragulations yazmanız gerekir. Karşıdaki kişi böylece bir konfeti gösterisi izler.

İyi ki doğdun

Bir doğum günü kutlamasını uzaktan yapabilmek için iMessage’da ‘happy birthday’ yazmanız yeterli. Daha sonra karşı tarafın ekranı birkaç saniye boyunca balonlarla kaplanacak.

Mutlu yıllar

Birine ‘happy new year’ yazıp göndermeniz yeterli. Bu sefer de bir havai fişek gösterisi hazırlamış olacaksınız, ayrıca diğerlerinden farklı olarak, bu efektin etkisi titreşimlerle de desteklenecek.

Çin yeni yılı kutlaması

Farklı bir yeni yıl kutlaması seçeneği de mevcut. ‘Happy Chinese new year’ mesajını gönderince, mesaj kırmızı renkle aydınlanacak ve arka planda maytaplar patlayacak. Bu efektte de bir miktar titreşim var.

Pew pew

Tüm diğer mesajları geride bırakan ‘pew pew’, harika bir lazer gösterisini iPhone ekranına getirecek. Rastgele renkler sayesinde bir gece kulübü etkisi yaşatıyor.