iPhone’da playlist aktarma: Spotify, Apple Music ve YouTube Music

Adım adım kılavuzumuzu izleyerek iPhone'da playlist nasıl aktarılır öğrenebilirsiniz

iPhone'da playlist aktarma: Spotify, Apple Music ve YouTube Music

İPhone’da Spotify, Apple Music ve YouTube arasında playlist aktarma işlemi nasıl gerçekleştirilir? Müzik abonelik hizmetlerini değiştirmek genellikle önemli bir sorunu beraberinde getirir: favori şarkılarınızı bir hizmetten diğerine aktarmak. Sorunu otomatik olarak, basit ve ücretsiz olarak çözmenin yöntemleri olsa da, bir iPhone’unuz varsa: SongShift uygulaması işinize yarayabilir.

iPhone’da playlist aktarma: Spotify, Apple Music ve YouTube Music

En sevdiğiniz şarkılardan bir çalma listesi oluşturabilirsiniz. Kişisel müziğinizi sakladığınız Spotify gibi platformlarda muhtemelen çeşitli çalma listeleriniz vardır. Çünkü platformda kaç tane şarkı olduğu önemli değil; sonunda, daha küçük bir listeyi daha sık dinleyeceksiniz. Bir müzik servisinden diğerine geçtiğinizde bu çalma listesini korumak istemez misiniz?

iPhone’da playlist aktarma: Spotify, Apple Music ve YouTube Music

Bir müzik hizmetinden diğerine geçiş süreci, birçok yönden platformlar arasında geçişe benzer. En sevdiğiniz şarkıları bir kez daha bulmak, en sık dinledikleriniz zor olabilir. SongShift gibi hizmetler sayesinde bu platform kayması, çoğu müzik aboneliği arasında çalma listeleri arasında geçiş yapmanızı sağladığı için onu çok daha az travmatik hale getiriyor.

SongShift, iOS için ücretsiz bir uygulamadır ve çoğu zaman olduğu gibi, tüm olanaklarından yararlanmak için bir abonelik hizmeti içerir. Ancak aktarım listesini listeye göre gerçekleştirmenin hiçbir maliyeti yoktur: birkaç adımda Apple Music’te en sevdiğiniz Spotify parçalarına sahip olacaksınız.

iPhone’da playlist aktarma: Spotify, Apple Music ve YouTube Music

Çalma listelerini aktarma işlemi adımları takip edin:

Program başlamadan önce sürecin bir ön analizini yapacaktır. Bundan sonra, gözden geçirmek için “shift”e tıklayın, tüm şarkıların kaynak ve hedefte eşleştiğinden emin olun ve ardından “eşleştirmeyi onaylayın”.

iPhone’da playlist aktarma: Spotify, Apple Music ve YouTube Music

Bu yazımız da ilginizi çekebilir
Mac’te ekran görüntüsü nasıl alınır?

Program, her şarkıyı analiz etmeli, hedef platformda bulmalı ve orijinaliyle aynı ad ve kriterlere sahip yeni bir çalma listesi oluşturmak için tek tek aramalıdır. Prosedür, kaç şarkı olduğuna ve eşleştirmenin ne kadar zor olduğuna bağlı olarak az ya da çok zaman alacak.

SongShift, çoğu akış hizmetinde büyük listeleri değiş tokuş etmek için harika bir araçtır ve bir dönüştürme görevi oluşturmak için hiçbir maliyeti yoktur. Daha fazla çalma listesi değiştirmek istiyorsanız, ilkinin doğru oluşturulduğundan emin olun, ardından vardiyayı silin ve sıfırdan başlayın. Aktarmak istediğiniz her çalma listesiyle bunu yapmaya devam edin. Alternatif olarak abone olabilirsiniz: Müzik platformları arasında düzenli olarak geçiş yapmaya alışkınsanız SongShift mükemmel bir hizmettir.

Exit mobile version