in

İşimi Yönetebiliyorum eğitimleri devam ediyor

İşimi Yönetebiliyorum eğitimleri

İşimi Yönetebiliyorum eğitimleri hız kesmeden devam ediyor. Türk Girişim ve İş Dünyası Konfederasyonu (TÜRKONFED), Visa ve Birleşmiş Milletler Kalkınma Programı (UNDP) iş birliğinde, 30 banka ve e-para kuruluşunun desteğiyle 2019 yılında hayata geçen İşimi Yönetebiliyorum Projesi, KOBİ’lerin büyüme potansiyellerini gerçekleştirmek için ihtiyaç duydukları bilgi ve becerileri kazandırmaya devam ediyor. Bugüne kadar 6 ilde 1.000’e yakın KOBİ dijitalden muhasebeye, uluslararası ticaretten aile şirketlerinin kurumsallaşmasına kadar 10 ayrı başlıkta, Boğaziçi Üniversitesi İnovasyon ve Rekabet Odaklı Kalkınma Çalışmaları Uygulama ve Araştırma Merkezi öğretim üyelerinden ve sektör uzmanlarından ders aldı.

İşimi Yönetebiliyorum projesi, sağlık gündemiyle birlikte gelişen yeni şartları kapsayan online eğitimler aracılığıyla KOBİ’lere ulaşmayı, onları güçlendirmeye devam etmeyi hedefliyor. Dijitalleşme içeriği KOBİ’lerin mevcut işlerini hızlı bir şekilde dijitale taşımalarına yardımcı olacak şekilde tasarlandı. Boğaziçi Üniversitesi öğretim üyeleri tarafından verilen akademik bilgi Türkiye’nin önde gelen online alışveriş platformları ve e-ticaret altyapısı sağlayan firmalar tarafından pratik bilgiyle desteklenecek. Bununla birlikte eğitimlere katılan ve dijitalleşmeyi hedefleyen KOBİ’lere bu süreçlerinde danışmanlık verilecek ve dijital pazarlama desteği sunulacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Trendyol İş Ortağı Buluşmaları artık sanal ortamda

Eğitimler 3 hafta sürecek

KOBİ’lere çeviklik ve daha hızlı adaptasyon konusunda ufuk açmayı hedefleyen İşimi Yönetebiliyorum Webinar serisi; 29 Nisan, 2 Mayıs, 6 Mayıs, 9 Mayıs, 13 Mayıs ve 16 Mayıs 2020 tarihlerinde düzenlenecek. Eğitimlere kayıt olmak isteyenler, webinarlar’ın katılım linklerine İşimi Yönetebiliyorum projesinin sosyal medya hesaplarından ulaşabilecekler.