in

Kaplumbox taşınma için kış çözümü geliştirdi

kaplumbox kış taşınma

Kış aylarında taşınanlar için güvenli taşınma deneyimi sunan Kaplumbox, kış aylarında taşınanlar için hava şartlarına karşı güvenli çözümler sunuyor. Yüksek kaliteli, geri dönüşümlü plastikten üretilen Kaplumbox ürünleri, tasarımıyla hem yaşamı kolaylaştırıyor hem de taşınma sürecini eşyalar için güvenli, taşınan ve taşıyan kişiler için konforlu hale getiriyor.

Kaplumbox taşınma için güvenli ve korunaklı çözüm geliştirdi

Kış aylarının gelmesi ve kötü hava koşullarının artmasıyla beraber, bu zamanlarda taşınmak herkes için külfet haline geliyor. Taşınmak isteyenler bu şartları göz önünde bulundurduğunda evini ve ofisini taşımak konusunda daha da strese giriyorlar. Kaplumbox, yağışlı havaların eşyalarına, kolilerine zarar vermesinden endişe duyanlar için güvenli, hızlı, kolay ve avantajlı taşınma çözümleri sunuyor.

Kaplumbox, taşınırken eşyaları dayanıklı plastik kutular içinde güvenli biçimde taşınmasını sağlıyor. Ayrıca özel ve değerli eşyalar için seri numarası ile kolaylıkla takip etmeye yarayan mühürlü plastik kelepçe çözümü de hizmetleri arasında yer alıyor. Eşyaların hangi kutuda olduğunun takip edilebilmesi, taşınma esnasında uygun odalara yerleştirilmesi ise taşınan kişilerin hayatlarını fazlasıyla kolaylaştırıyor.

Daha steril bir deneyim

Kaplumboz, geri dönüşümlü plastik kutuları ile taşınmak isteyenlere kolaylık sunuyor. Bu plastik kutular her bir taşınmanın ardından sterilize ediliyor. Taşınan  kişilerin kapılarına teslim ediliyor ve kullanımın ardından yine kapıdan teslim alınıyor.

Düzenli bir şekilde tamamlıyor

Taşındıktan bir süre sonra teslim alınan kutular, taşınan kişilere rahat ve mevcut düzeni bozmadan yerleşmek için de imkan ve zaman tanıyor. Bu düzeni sürekli korumak isteyenler için kutuları satın almak da mümkün.

Kaplumbox’tan yan çözümler

Tüm bu kutu sisteminin yanı sıra, Kaplumbox aynı zamanda taşıma battaniyesi, mini balonlu naylon, ambalaj kağıdı, koli bandı, streç film ve kutuların kapaklarını kilitlemek, değerli eşyalarınızı seri numarası ile kolaylıkla takip etmek için mühürlü plastik kelepçe gibi seçenekleri de müşterilerinin hizmetine sunuyor.