in

Mavi yenilikçi koleksiyonu Mavi Black Pro’yu tanıttı

Mavi, Kıvanç Tatlıtuğ birlikteliği devam ediyor. Mavi’nin sokak modasını ve teknolojisini jean’e taşıdığı Mavi Black Pro serisi Kıvanç Tatlıtuğ’un oynadığı reklam filmiyle tanıtıldı.

Mavi Black Pro, jean’de teknoloji ve tasarımı en üst düzeyde buluşturuyor. Koleksiyonda: Jean, sweatshirt, tshirt, ceket ve aksesuarlar bulunuyor. 

Kıvanç Tatlıtuğ reklam filminde rap şarkı seslendiriyor. 

Kampanya filmi, Ali Taran imzası taşıyor. Sokak tarzını yansıtmak için rap müzik tercih edilmiş. Kıvanç Tatlıtuğ’a burada Anıl Piyancı eşlik ediyor. Koleksiyon parçalarına vurgu yapılıyor.

Mavi’nin en skinny jean’i “BRO” koleksiyonun öne çıkan ürünü

Bu koleksiyonla birlikte yeni tasarlanan ve markanın en skinny modeli olma özelliği taşıyan “Bro”, Kıvanç ve Mavi’nin yıllardır süren yol arkadaşlığına güzel bir atıfta bulunuyor.

Mavi CEO’su Cüneyt Yavuz, “Türkiye’nin öncü jean markası olarak, müşterilerimizin yaşam şekliyle buluşan koleksiyonlarımıza, dünya modasına yön veren sokak stilinden ilham aldığımız çok yeni, çok çarpıcı Mavi Black Pro ile devam ediyoruz. Mavi’nin global tasarım ve ürün ekiplerinin hayata geçirdiği, inovatif kumaşların kullanıldığı, özgün detaylarıyla dikkat çeken bu koleksiyon tam anlamıyla PRO!” diyor.

Kıvanç Tatlıtuğ ise, “Mavi ile her defasında yaptıklarımızın üzerine koyarak  hep çok  yeni ve heyecanlı  işlere imza attığımız için çok mutluyum. Mavi Black Pro, adı üzerinde bir jean koleksiyonunun gelebileceği en üst nokta. Özellikle de gençlerin hem her detayıyla sokaktan izler taşıyan bu koleksiyonu, hem de reklam filmimizi çok beğeneceğinden eminim. Filme özel hazırlanan şarkının sözlerini çok beğendim. Ve söylerken çok keyif aldım. Geçen sezon gitar çalmak, bu sezon rap söylemek, hep daha da yenisini yapmak için çalışıyoruz” dedi.

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  NASA Plüton’da da su buldu

 

Künye: 
Reklamveren: Mavi
Ajans: Ali Taran Creative Workshop
Yönetmen: Cemal Alpan
Söz: Anıl Piyancı
Müzik: Can Volkan