E-ticaret

MediaMark ünlü saat markalarını da satacak

Yazı:  | 

Ünlü markaların saat satışı MediaMarkt mağazalarında ve web sitesinde başladı. MediaMarkt Wear OS by Google işletim sistemli ünlü markaların akıllı saatlerini mağazalarında ve mediamarkt.com.tr sitesi üzerinden satışa sundu. Satışa sunulan saat markalarının arasında dünyaca ünlü markalar, Diesel, Fossil, Emporio Armani ve Michael Kors bulunuyor.

Elektronik perakendeci MediaMarkt, giyilebilir teknolojilere artan talebi göz önünde bulundurarak teknoloji severleri dünyaca ünlü markaların akıllı saat modelleri ile buluşturuyor. Mediamarkt saat satışı son moda tasarımları, son teknolojik gelişmelerle buluşturan akıllı saatleri içeriyor. Tüm bu saatler ise teknoloji meraklılarını MediaMarkt mağazalarında bekliyor. Satışa sunulan akıllı saat markaları arasında Diesel, Fossil, Emporio Armani ve Michael Kors bulunurken, fiyatlar ise 2159 TL’den başlıyor.

Tarzınızı Akıllı Saat ile Tamamlayın

Kullanıcıların tarzlarına ve ihtiyaçlarına göre birçok seçenek bulunduran akıllı saatler Android ve IOS işletim sistemli akıllı telefonlarla da birlikte kullanılabiliyor. Farklı ekran boyutu seçenekleri bulunan akıllı saatler ortalama 36 saat kullanım süresi sunarken bellek kapasiteleri 512 MB ile 1 GB arasında değişiyor. Modern, klasik ve spor tasarımlarıyla öne çıkan akıllı saatlerin farklı renk seçenekleri de bulunurken bazı modellerin kadranları da kişiselleştirilebiliyor.

Teknoloji severlerin kendi tarzlarına uygun modeli bulabileceği Diesel, Fossil, Emporio Armani ve Michael Kors marka akıllı saatlerin özellikleri arasında mesafe takibi için dahili GPS, yüzme esnasında su geçirmezlik ve NFC desteği bulunurken akıllı saatler ile aktivite ve nabız takibi yapılabiliyor, mail, sosyal medya ve uygulama uyarıları bildirim olarak alınabiliyor.