Moonwell ilk kez KuCoin’de listeleniyor

KuCoin, kripto ekosistemine yaptığı yatırımlara devam ederken, alım satım platformunda yeni bir kripto para listelediğini duyurdu.

Moonwell nedir?

KuCoin, alım satım platformuna yeni eklenecek projeyi duyurdu. Yapılan açıklamaya göre Moonwell’in Dünya Galası Listelemesi, tüm merkezi borsalar arasında ilk kez KuCoin’de yapılacak.

Moonwell nedir?

23 Haziran tarihinde 0.026 dolarla alım satım işlemlerinin başlayacağı Moonwell Dünya Galası Listelemesi, tüm merkezi borsalar arasında ilk defa KuCoin üzerinden gerçekleştirilecek. Proje tokenlerinin çekim tarihi ise 26 Haziran 2022 olarak belirlendi.

Moonwell nedir?

Moonbeam üzerinde açık bir borç verme ve borç alma DeFi protokolü olarak işlem yapan Moonwell Artemis, lansman sırasında DOT, GLMR, wBTC, ETH, USDC ve FRAX’ı destekleyecek.

Daha önce Moonwell Apollo, Moonriver’da piyasaya sürülmüş ve 300 milyon doların üzerinde TVL ile geniş Polkadot ekosistemindeki en büyük DeFi protokolü haline gelmişti. Moonwell topluluğu, birden fazla denetim ve ImmuneFi ile ortaklaşa bir hata tespiti ödül programı ile kullanıcı fonlarının güvenliğine ve emniyetine odaklanıyor.

Exit mobile version