in

Okul yönetimine CPM’den dijital çözüm

Kurumsal iş yönetim süreç çözümleri sunan CPM Yazılım, okul yönetimi için geliştirdiği sistemle eğitim kurumlarına yardımcı oluyor.

CPM Yazılım Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Serkan Ahtagil; “Daha kaliteli ve başarılı bir eğitimin olmazsa olmazı olarak nitelendirdiğimiz bu sistemle okul yönetimleri ve öğretmenlerin idari işlere ayırdıkları zamanları öğrencilere ayırarak hem eğitimde hem de yönetimde kaliteyi artırmaya yardımcı oluyoruz” diyor.

Toplam 500’den fazla firmaya hizmet veren CPM Yazılım, Milli Eğitim Bakanlığı mevzuatlarına uygun geliştirdiği Okul yönetimi sistemiyle bir yandan okulların eğitim süreçlerine ve öğrencilere ilişkin ayrıntılı gözlem ve değerlendirme imkânı sunarken, okul yönetimi için mali ve idari tüm süreçleri anlık kontrol etme kolaylığı sağlıyor.

CPM Okul Yönetimi’yle finans, muhasebe, müşteri ilişkileri yönetimi, insan kaynakları, satın alma gibi birçok alanda okul idaresinin yönetimdeki faaliyetleri anlık olarak kontrol edilebiliyor. Böylece yönetici ve öğretmenlerin asli işleri olan öğrenciye odaklanarak ve eğitim kalitesinin artırılmasına katkı sağlanıyor.

Okul Yönetimi sistemiyle işlemleri gerçekleştirmek basit arayüzlerle kolaylıkla gerçekleştiriliyor. Şube işlemleri, dönem içi hareketler, okul/sınıf bazlı gelir gider tablolarına erişim, geçmiş veya güncel işlemler yönetimdeki verimliliği sağlamada önemli bir faktör oluyor. Okul Yönetimi için geliştirilen sistemde öğrenciye yönelik gerekli tüm bilgiyi farklı tarih ve kriterlere göre her an her yerden ulaşılabilir olmasının yanı sıra, bir işletme olarak okulların tüm faaliyet alanlarını kendilerine özgü çözümlerle birbirlerine entegre ediyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Yazılım CEO'nun yerini alabilir mi?