in

Omni yeni ürünü MobilePro III’ü tanıttı

İşletmelerin ihtiyaçlarına yönelik satış noktası (POS) ve arka ofis sistemleri çözümleri sunan Omni, yeni ürünü MobilePro III’ü tanıttı. Omni’nin yeni ürünü, müşteri yoğunluğunun fazla olduğu saatlerde işletmelerin hayatlarını kolaylaştıran ayrıcalıklar sunuyor.

İç ve dış mekan kullanımına uygun olan, erişim noktasına bağlı olmadan offline çalışabilme imkanı da sunan MobilePro III; sağlam, su ve toz geçirmez yapısı ve pratik dokunmatik ekran klavyesiyle dikkat çekiyor. Suya dayanıklılık özelliğinin yanı sıra ekstra bir sunucu istasyonuna gerek duymadan çalışan ve piyasadaki en uzun pil ömrüne sahip olan ürün, ele rahat oturan ve ergonomik şekilli tuşlarıyla hızlı ve güvenli kullanım imkânı sağlıyor.

Alüminyum ve yüksek kaliteli plastikten yapılmış sağlam gövdesiyle çizilmeye ve darbelere dayanıklı olan MobilePro III, özellikle yüksek müşteri frekansına sahip olan işletmelerin ihtiyaçlarına çözümler sunuyor. Kapasitif dokunmatik ekranıyla telefon ve tablet gibi teknolojik ürünlerden daha yüksek teknolojiye ve düşük enerji tüketimine sahip olan ürün, yüksek kontrastlı, otomatik parlaklık ayarıyla güneş ışığında da okunabilirlik özelliği sunuyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  PayTR ve KargoTürk iş birliği ile Kapıda Öde kullanıma hazır