OPPO Find X3 Pro sızıntısı, teknik özellikleri ortaya çıkardı

Bugün, OPPO Find X3 Pro ile ilgili bir sızıntı, cihaz ile ilgili en çok merak edilen pek çok bilgiyi ortaya çıkardı. İşte OPPO Find X3 Pro modelinin sahip olacağı teknik özellikler, tasarım, fiyat ve çıkış tarihi hakkında bilmeniz gereken tüm detaylar.

Çinli şirket, geçtiğimiz günlerde bu serinin lansmanının 11 Mart’ta gerçekleştireceğini duyurdu. Tanıtım tarihi yaklaştıkça, serinin en önemli modeli konumunda bulunan Find X3 Pro ile ilgili sızıntılar da artmaya başladı. Görünen o ki yeni Find X3 Pro, şirketin başarısını gösterecek güçlü bir telefon olacak.

OPPO Find X3 Pro, en küçük ayrıntılarına kadar sızdırıldı

Bir amiral gemisinin resmi sunumundan önce sızıntılarının artması olağandır. Evan Blass, OPPO Find X3 Pro hakkında daha fazla bilgi veren kaynaklardan biri oldu.

OPPO Find X3 Pro en küçük ayrıntılara kadar sızdı

Sunumunun duyurusuna eşlik etmek için Evan Blass, hareket halindeki telefonun bir gifi de dahil olmak üzere Find X3 Pro’nun bugüne kadarki en büyük görüntü sızıntısını yaptı. En çarpıcı olan detay ise, OPPO’nun Find X3 Pro’ya “krater” şeklinde bir arka kamera modülü eklemesi ve yeni modele kendine ait bir kimlik vermeye karar vermiş olması oldu. Söz konusu kaynak ayrıca, yeni modelin 10 bitlik uçtan uca renk işleme modu ve tabii ki güçlü Snapdragon 888 işlemci gibi çok önemli bazı teknolojileri içereceğini iddia ediyor.

Muhtemelen gelecek günlerde cihazın resmi web sitesinde yer alacak olan görüntüler, Evan Blass tarafından paylaşıldı. Bu görüntülerde, şarja IP sertifikasına işaret eden bazı detaylar görüyoruz. Find X3 Pro, 120 Hz ekran yenileme hızı ve QHD çözünürlüğe sahip 6,67 inç bir OLED ekrana sahip olacak şekilde gelecek.

Söz konusu Snapdragon 888 işlemciye 12 GB RAM eşlik edecek, hızlı şarj da telefonun 65 W sınırını geçebilmesi adına güçlü noktalarından biri olacak. Ayrıca, sızdırılan verilere göre üçlü bir 50 MP kamera kurulumu ile cihaz dikkat çekici birçok özelliğe sahip bulunacak. .

Yılın en güçlü telefonlarından biri

OPPO Find X3 Pro, önümüzdeki 11 Mart’ta açıklanacak ve muhtemelen yılın en güçlü modellerinden biri olacak. Bununla birlikte, telefonun Xiaomi Mi 11, Samsung Galaxy S21 veya OnePlus 9 Pro veya Realme GT gibi piyasaya çıkacak bazı amiral gemisi modelleri ile rekabet etmesi gerekecek.

Exit mobile version