in

Oyun Yıldızları Ödülleri ile yılın en iyi yayıncıları belirlendi

Oyun Yıldızları Ödül Töreni

Oyunun Yıldızları Ödülleri, bu yıl da en iyi oyun yayıncılarını belirledi. Ödül töreni Intel, Monster Notebook ve Teknosa sponsorluğunda gerçekleşti.

Ödül töreni Monster Oyun Müzikleri Orkestrası’nın konseri ile açılırken, orkestra League of Legends, Skyrim, DOTA, Metal Gear Solid, Witcher III, Battlefield, Legend of Zelda, Street Fighter, Counter Strike GO gibi en sevilen oyunların müziklerini çaldı.

Oyun Yıldızları Ödülleri töreninde oyun dünyasının sevilen isimleri Figen “Fionamed” Örtün ve Christopher “Tonbalıklı Makarna” Leo Willekens’in sunuculuk yaptı. Yılın Auto Battler Yayıncısı ödülünü Şükrü Uthenera Şentürk, Monster Notebook Kurucu ve CEO’su İlhan Yılmaz’ın elinden aldı. Yılmaz, “Oyun dünyası aslında üreticilerin, oyuncuların, yayıncıların, bizler gibi bu dünyaya gönül vermiş markaların hep beraber oluşturduğu bir ekosistem. Bugün burada ödül alan, on binlerce oyun severe yayıncılık yapan ve bu ekosistemin ülkemiz için daha da değerli olmasına destek olan tüm yayıncı arkadaşlarımızı tebrik ediyorum” dedi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Ünlü yayıncı Ninja, bir yılın ardından Twitch’e geri döndü