in

PayU ile e-ticaret şirketleri “Nakit Öde” diyecek

UPT ile ortaklaşa hazırladığı “Nakit Öde” adlı çalışmasını duyuran PayU, üyesi olan şirketlere düşük komisyonla nakit ödeme alma olanağı sunacak.

E-ticaret şirketlerinin çalıştığı ödeme kuruluşları Türkiye’de kredi kartı, banka kartı ve mobil fatura ile ödeme seçenekleri sunarken, PayU ve UPT Ödeme Hizmetleri işbirliği bunların arasına yeni bir seçenek ekliyor.

PayU Türkiye Ülke Direktörü Emre Güzer ve UPT Ödeme Hizmetleri CEO’su Erol Ulu’nun katıldığı lansman toplantısıyla tanıtılan “Nakit Öde” isimli yeni hizmet, PTT ya da UPT şubelerinden kart ya da hesap bilgisi vermeksizin nakit ödeme yaparak internet alışverişini gerçekleştirmeyi sağlıyor. 222 ülke ve 400 binden fazla ödeme noktasına ulaşan UPT’nin bu ortaklıkla PayU’ya ciddi bir avantaj sağlaması bekleniyor.

Nakit Öde hizmetini kullanmak isteyen üye işyerlerinin işlem başına yüzde 0,5 + KDV komisyon ödemeleri yeterli. Ek bir kurulum ücreti vermeleri gerekmiyor. Alışveriş yapanlar ise Nakit Ödeme’yi seçtikten sonraki 72 saat içinde UPT ya da PTT şubelerine ödemeyi yaparak siparişlerini tamamlayabiliyorlar. Hizmet hakkında daha fazla bilgi almak isteyenler http://www.payu.com.tr/nakitode adresini ziyaret edebilirler.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Gelecekte nesneler kullanıcıları adına ödeme yapacak