POCO X3 Pro özellikleri, fiyatı ve çıkış tarihi ile ilgili bilinen her şey

POCO X3 Pro özellikleri, fiyatı ve çıkış tarihi ile ilgili bilinen her şey

POCO X3 Pro ile ilgili sızıntılar, cihazın özellikleri, fiyatı ve çıkış tarihi hakkında pek çok bilgi içeriyoruz. Biz de bu yazıda, bugüne kadar POCO X3 Pro ile ilgili dile getirilen tüm bilgileri bir araya topladık. İşte POCO X3 Pro ile ilgili bildiğimiz her şey.

POCO geçen yıl, bu hafta Android 11’e güncellenen X3 dahil olmak üzere bazı ülkelere birkaç cihazla geri döndü. Marka, yeni yıla Xiaomi’den bağımsızlığını gösteren yeni bir logo ve görsel yayınlayarak başladı. Tüm bunların yanı sıra teknoloji severlerin merakla beklediği POCO X3 Pro’nun da bu ay tanıtılması bekleniyor.

Markanın Twitter üzerinden yaptığı bir paylaşımda yayınlandı, yakında gelecek yeni bir cihazdan bahsediyor. Ayrıca, POCO X serisinin Hindistan’da POCO F’nin yerini alması öngörülüyor. Görünen o ki bu serideki ilk model POCO X3 Pro olacak.

POCO X3 Pro hakkında ilk bilgiler

Firmadan yapılan açıklamada, POCO X3 Pro olması beklenen bu yeni cihazın 30 Mart’ta tanıtılacağı ima ediliyor. İlk olarak üretici markanın ana pazarı olan Hindistan’da piyasaya sürülecek olan cihaz muhtemelen aynı tarihlerde Hindistan dışındaki bazı ülkelerde de satışa sunulacak.

POCO X3 Pro özellikleri, fiyatı ve çıkış tarihi ile ilgili bilinen her şey

Son zamanlarda markanın bir telefonu onaylandı ve onaylanan bu modelin POCO X3 Pro olduğu söyleniyor. M2012K11AG seri numarasına sahip bu model ile ilgili bazı ayrıntılar zaten bilinmekte. Buna göre bu model 120 Hz yenileme hızına sahip 6,67 inç boyutunda bir Full HD + ekrana sahip olacak. İşlemcisi, henüz tanıtılmamış olan, 855 Plus’ın halefi 4G destekli Snapdragon 860 olacak. Ayrıca, en az iki RAM ve depolama sürümüne sahip olacak: 8 / 128 GB ve 8 / 256 GB.

POCO X3 Pro, piyasada mavi, siyah ve bronz renklerde satışa sunulacak. Fiyatı tarafında ise cihazın 350 dolar civarında bir fiyat olduğu söyleniyor, şayet nihai fiyatı bu olursa, yeni modelin, dünya çapında tüketiciler arasında çok popüler bir cihaz olacağı ön görülebilir.

Üç haftadan kısa bir süre içinde, yeni POCO X3 Pro’nun  tanıtılacağını kesin olarak öğrenmiş olacağız. Elbette ki o tarihte, bu telefonun dünya çapında ne zaman piyasaya sürüleceğini de öğreneceğiz.

Exit mobile version