Teknoloji

PS Plus ve Xbox Live Gold’un mayıs oyunları belli oldu

Yazı:  | 

PlayStation Plus


Digital Report, 1 takipçisine kablosuz Bluetooth kulaklık hediye ediyor

Buraya tıklayın, hesaplarımızı takip edip, kazanma şansı yakalayın


 

Ether One (PS4)

Ether One’da oyunu iki yolla oynayabilirsin. İstersen bulmacaları çözüp oyunu bir bulmaca oyunuymuşçasına düşünebilir, istersen çok derine dalmadan sadece hikayesini öğrenebilir ve mekanlarını gezebilirsin. Sana kalmış.

 

Hohokum (PS4, PS3, PS Vita)

Hohokum’da uçurtmaya benzeyen garip bir yaratıkla oynuyoruz. O cıvıl cıvıl dünyada gizem aydınlatmak için çabalıyoruz. İllüminati’li gözler falan var.

 

Guacamalee! Super Turbo Championship Edition (PS4)

Guacemelee’yi önceden PS3’te oynadıysan, bu uyarlama tüm eklenti paketlerini ve yeni içerikler içeriyor. Oyun, yandan ilerlemeli, güzel bir bağımsız.

 

The Unfinished Swan (PS4, PS3, PS Vita)

Bir kuğunun ğeşinde koştuğumuz The Unfinished Swan, gerçek üstü dünyası ve sıradışı tasarımıyla ekran başına kilitliyor. En nihayetinde o garip kralla tanışabilecek misin bakalım?

 

Race the Sun (PS4, PS4, PS Vita)

Günes ışığıyla çalışan bir uçaktayız ve karanlık bölgelere çok girmemeiz gerek; yoksa araç yavaşlıyor. Amaç en uzun süre canlı kalmak. 3… 2… 1… BAŞLA!

 

Murasaki Baby (PS Vita)

Küçük bir kızla, çocukların rüyalarını ve kabuslarını süsleyen bir dünyada geziyor ve annemizi arıyoruz.

 

Xbox Live Gold

Castlestorm Definitive Edition (XBO)

Castlestorm, 2B bir fizik temelli platform oyunu ve kula savunması türlerini harmanlayıp, ortaya güzel bir melez çıkarmış. Grafikleri çok şeker.

 

Pool Nation FX (XBO)

Güzel bir bilardo simülatörü. Zamanında bilardo salonlarından kulağın çekilerek çıkarıldıysan, eline güvenli bir oyun fırsatı geçmiş oluyor.

 

Mafia II (X360, 1-15 Mayıs arası)

Söz etmeye gerek var mı? Tüm zamanların en iyi açık dünya oyunlarından biriydi. Sunduğu grafikler hâlâ çok başarılı.

 

F1 2013 (X360, 16-31 Mayıs)

Yeni bir sürümü olmasına rağmen (F1 2014) hâlâ işgörebilecek bir oyun. Özellikle oyun kıtlığındaysan, vurrn vurrn iki gazlayıp kendine gelebilirsin.