in ,

realme 2020 yılında Türkiye’ye geliyor

realme Türkiye'ye geliyor
realme Türkiye'ye geliyor

realme Türkiye’ye geliyor. Dünyaca ünlü Çinli teknoloji markalarının Türkiye pazarına ilgisi gün geçtikçe devam ediyor. 2020 yılının ilk aylarında ise sektöre yeni bir oyuncu dahil olmaya hazırlanıyor. Çin’de kısa bir süre önce kurulup dünya sıralamasında üst sıralara yerini hızla taşıyan realme yakında Türkiye pazarında olacak.

2018 yılının Mayıs ayında kurulup, kısa sürede dünya teknoloji markalarının arasında üst sıralarda yerini alan realme, Türkiye pazarına giriş yapmaya hazırlanıyor. Yeni yılın ilk ayında raflarda yerini alacak realme ürünleri teknoloji savaşlarının yönünü değiştirmeye geliyor. realme, kaliteli ve akıllı telefonları uygun fiyatlarla tüketiciye buluşturma hedefiyle Li Bingzhong önderliğindeki akıllı telefon endüstrisi deneyimine sahip bir ekip tarafından 2018 yılının Mayıs ayında kuruldu.

Yüksek kaliteli teknolojik ürünleri, uygun fiyatlarla genç tüketicilerle buluşturan marka, 1 yıl kadar kısa bir sürede Hindistan pazarında 4’üncü oldu. Dünya sıralamasında ise 2018 üçüncü çeyreğinde 47’nci olan realme, 1 yıl sonra %500’lük bir büyüme kaydederek 2019’un üçüncü çeyreğinde 7’nci sıraya geldi.

Çin, Hindistan, Endonezya, Vietnam, Tayland, Malezya, Pakistan, Mısır gibi 18’den fazla ülkenin pazarında aktif rol oynuyor. Kuruluşunun 1’inci yılında Avrupa pazarına açılan marka, güçlü performans, şık tasarım ve uygun fiyat politikasıyla öne çıkıyor. Genç olmaktan gurur duyan marka, yine gençlere hitap edecek ürünler sunuyor. realme Türkiye’ye Ocak ayı itibari ile geliyor. Şık tasarımları, gençlerden ilham alan dinamik kullanımları ile öne çıkan ürünleri ile Türkiye’de olmayı planlıyor. Bir yıl boyunca 6 farklı ürün piyasaya süren realme, Türkiye’ye 3 ürün ile giriş yapmaya hazırlanıyor. İlk olarak yalnızca akıllı telefon ürünleri ile raflarda yerini alacak marka, önümüzdeki dönemde aksesuarlar ve diğer akıllı cihazlarını da Türkiye’ye getirmeyi hedefliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  PUBG, Hindistan’daki yasağı kaldırmak için Tencent ile yollarını ayırıyor