E-ticaret

Samsung karne dönemi için yeni bir kampanya başlattı

Yazı:  | 

Samsung karne hediyesi almak isteyen veliler için karne indirimi kampanyası başlattı. Samsung, çocuklarına karne hediyesi almak isteyen velileri mutlu edecek büyük bir indirim kampanyası başlattı. Ocak ayının sonuna kadar devam edecek kampanya kapsamında, Samsung’un online satış mağazasından satın alınacak tüm tabletlerde yüzde 18 indirim sunulacak. Üstelik bu tabletleri tercih edenler dilerlerse Türkçe klavyeli kılıflara da yine karne indirimi ile çok uygun fiyatlarla sahip olabilecek.

Sadece Samsung’un online satış mağazasında geçerli olan kampanya 31 Ocak tarihine kadar satın alınacak tüm tabletleri kapsıyor. Kampanya kapsamında yine Samsung’un online mağazasında Galaxy Tab S6 veya Galaxy Tab S5e tablet satın alanlara özel indirimle Türkçe klavyeli kılıflar da çok uygun fiyatlarla satın alınabilecek.

Galaxy Tab S6, çocukların hayal gücünü özgür bırakmak için oldukça donanımlı. Tablet içerisindeki S Pen ile çok kolay bir şekilde not tutmak mümkün hale gelecek. Çünkü bu sayede el yazısıyla yazılan notlar dijital metne dönüştürülebilecek ve tek bir tıklamayla Microsoft Word formatlarına aktarılabilecek. Bunun yanı sıra, tablet ile oyun oynamak ve dizi izlemek de mümkün. Galaxy Tab S6, aynı zamanda gelişmiş bir izleme deneyimi de sunuyor. 10.5”lik Süper AMOLED ekranıyla birlikte AKG ve Dolby Atmos özellikli dörtlü hoparlörler ile destekleniyor. Unity ve Unreal Engine gibi lider konumundaki oyun platformlarıyla gerçekleştirilen ortaklıklar; grafik, ses ve akıllı donanım ve yazılımların bir araya gelmesiyle Galaxy Tab S6 üst kalitede oyun oynama deneyimi sunuyor.

Video izlemeyi ve müzik dinlemeyi seven çocuklar için Galaxy Tab S5e

Şık ve yenilenmiş tasarımıyla Galaxy Tab S5e ise pratik kullanımı ile dikkat çekiyor. Bu tablet ile kullanıcıya oyun oynama, internette gezinme ve video izleme özgürlüğü sunuluyor. Galaxy Tab S5e ile en sevilen videolar etkileyici çözünürlükte izleyebilecek. Galaxy Tab S5e dört adet hoparlöründen elde edilen zengin ve etkileyici sesler, eğlence deneyimini artırıyor. Galaxy Tab S5e’de ayrıca profesyonel olarak dengelenmiş etkileyici 3D sesler için Dolby Atmos ve AKG özellikleri de yer alıyor.