Galaxy M62, dev bir pil ve üst düzey bir işlemciyle geliyor

Galaxy M62, dev bir pil ve üst düzey bir işlemciyle geliyor

Yeni Samsung Galaxy M62, dev bir pil ve son teknoloji işlemciyle geliyor. Samsung’un 2021 mobil portföyüne yeni bir akıllı telefon eklendi. Şirket, Tayland web sitesi aracılığıyla bugüne kadarki en gelişmiş Galaxy M serisi cihaz olan yeni Samsung Galaxy M62’yi dünyaya tanıttı.

7.000 mAh pil kapasitesi ve yüksek kaliteli bir işlemciye sahip bir akıllı telefon, Samsung Galaxy Note10…

Ve tüm bunlar size tanıdık geliyorsa, bu tamamen normal. Yeni Samsung Galaxy M62, yalnızca birkaç hafta önce Hindistan’da Samsung tarafından piyasaya sürülen Galaxy F62’nin uluslararası versiyonu.

Samsung Galaxy M62 özellikleri

Birkaç hafta önce sunulan bu Galaxy M62 ile Galaxy F62 arasında fark bulmayı beklemeyin: onlar aynı telefon.

Bu nedenle, Full HD + çözünürlüğe sahip 6,7 inç Super AMOLED Plus ekrana, sekiz çekirdekli Exynos 9825 işlemciye ve 8 GB RAM’e sahip bir telefon ile bir kez daha karşı karşıyayız.

Teknik özelliklerinin en önemlisi, şüphesiz, USB Type-C üzerinden 25 W’a kadar hızlı şarj ile donatılmış 7.000 mAh pil kapasitesi. Bu pil, cihazla birlikte iki günlük kullanıma ulaşmayı ve hatta bunu aşmayı vaat ediyor.

Buna ek olarak, telefonda, 12 megapiksel ultra geniş açılı lens sensörünün eşlik ettiği 64 megapiksel kamera ve her biri 5 megapiksellik iki ek sensörden oluşan, dört sensörlük bir kamera sistemi bulunuyor.

Samsung Galaxy M62 fiyatı ve çıkış tarihi

Samsung Galaxy M62 3 Mart’ta tüm dünyada duyurulacak. Marka, gezegenin farklı bölgelerinde fiyat ve lansman tarihi de dahil olmak üzere küresel olarak kullanılabilirliğine ilişkin resmi verileri ne zaman yapacak.

Ancak Galaxy F62 hakkında zaten bildiğimiz bilgileri de hesaba katarsak, telefonun 330 dolar yani 2500 TL’ye yakın bir fiyata piyasaya sürülebilir.

Exit mobile version