in

Samsung Galaxy S20 FE 5G fotoğrafları ve fiyatı sızdı

Samsung Galaxy S20 FE 5G fotoğrafları sızdı

Samsung Galaxy S20 FE 5G’nin fotoğrafları ve fiyatı yeni sızıntılarla ortaya çıktı. Görüntüler düz bir ekran ve oldukça dikkat çekici çerçeveler gösteriyor. Kaynak, ayrıca arka kısmın plastikten yapıldığını da not ediyor.

İşlem gücü ve render’lardan kamera özelliklerine kadar her şeyi kapsayan çeşitli ayrıntılı sızıntılar sayesinde Samsung Galaxy S20 FE hakkında bilinmesi gereken neredeyse her şeyi öğrendik diyebiliriz.

Sızıntıları paylaşan Jimmy Is Promo, Samsung Galaxy S20 FE 5G’nin ilk görüntüleri olduğunu düşündüğü görsellri sızdırdı. Tweet’teki görüntüler bu haftanın başlarında Evan Blass tarafından paylaşılan ürün görselleriyle temelde aynı görünüyor.

Samsung Galaxy S20 FE 5G, oldukça belirgin çerçevelere sahip, merkeze monte edilmiş delikli bir ekrana (120 Hz) ve önceki sızıntılara uygun olarak dikey olarak dizili bir arka kamera kurulumuna sahip. Ekran ayrıca önceki modeller gibi kavisli değil, düz. YouTube, arka tarafın camdan ziyade plastikten yapıldığını da eklemiş.

Telefonun Snapdragon 865 işlemci, 3x optik zum, IP68 sertifikası, stereo hoparlör ve ekran içi parmak izi okuyucuya sahip olduğunu belirtilirken, daha önce sızdırılan birkaç Galaxy S20 FE detayı da doğrulandı. Buna göre, yeni telefonda 3,5 mm kulaklık jakı olmasını umut edenler hayal kırıklığına uğrayacaklar.

Samsung Galaxy S20 FE fotoğrafları sızdı
Samsung Galaxy S20 FE 5G fotoğrafları ve fiyatı sızdı

Önceki sızıntılar, ayrıca esnek bir üçlü arka kamera kurulumu (12 MP ana, 12 MP ultra geniş, 8 MP telefoto), 25 Watt hızlı şarj destekli 4.500 mAh kapasiteli bir pil, kablosuz şarj desteği ve 128 GB depolama ve 1 TB ek kapasite eklemeyi sağlayan bellek kartı desteği olduğunu gösteriyordu.

Ayrıca kutudan 15 Watt destekleyen şarj cihazı çıkması bekleniyor. Daha önce sızdırılan bir ürün sayfasına göre, bu özelliklerin yanı sıra, telefonda 32 MP selfie kamera, arka kamerada toplam 30x zum, gece modu, tek çekim ve süper sabit mod da Samsung Galaxy S20 FE 5G’de yer alacak.

Telefonun OneUI 2.5 kullanıcı arayüzü kullanması ve Bulut Laciverti, Bulut Beyazı, Bulut Pembesi, Bulut Mavisi ve Bulut Altın tonlarında altı renk seçeneğiyle satışa sunulması bekleniyor.

Samsung Galaxy S20 FE ve FE 5G fiyatı

Samsung Galaxy S20 Fan Edition (FE), yani telefonun 4G modelinin ve 5G modelinin fiyatı da ayrı bir sızıntıyla ortaya çıktı. Cihaz, Avrupa’da 699 euro fiyatla satılacak. 5G’li model ise Avrupa’da 749 Euro fiyat etiketine sahip olacak.