in

Sanofi, VivaTech ile girişimcileri desteklemeye devam ediyor

Sanofi VivaTech

Sanofi, VivaTech ile girişimcileri desteklemeye devam ediyor. Sanofi Türkiye sağlık alanında fark yaratan start-up’ları desteklemek için başlattığı Pharm-Up programının ardından, şimdi de start-up’lara global girişimcilik etkinliği VivaTech’te girişimcilik ekosisteminin önde gelen oyuncuları ile bir araya gelme fırsatı sunuyor. Sanofi’nin sponsorları arasında yer aldığı VivaTech 11-13 Haziran 2020’de Paris’te düzenlenecek. Etkinlikte dünya çapındaki şirketler ve yatırımcılar start-up’larla buluşacak.

Global ölçekte Sanofi tarafından seçilen start-up’lar VivaTech 2020’ye davet edilecek. Bu start-up’lara Sanofi, Vivatech için ücretsiz giriş hakkı, girişimlerini uluslararası katılımcılara tanıtma fırsatı ve mentoring desteği sağlanacak.

Başvurular 7 kategoride değerlendirilecek

  1. İlaç kullanımını hasta yaşamlarına sorunsuz bir şekilde entegre ederek, enjekte edilebilir biyolojik ürünlerle tedavi sonuçlarını nasıl en üst düzeye çıkarabiliriz?
  2. Sağlık meslek mensupları ve tıbbi tanıtım sorumluları arasındaki iletişim ağını nasıl geliştirebiliriz?
  3. Daha sağlıklı bir dünya için aşı kapsamını nasıl artırabiliriz?
  4. Kişiselleştirilmiş sağlık çözümleri geliştirebilmek için tüketici duygu ve davranışlarını nasıl daha iyi anlayabiliriz?
  5. Klinik araştırmaları hastaların yaşam alanlarına nasıl dahil edebiliriz?
  6. Multiple Miyelom için tedavi öncesi, sırası ve sonrasında hasta deneyimini gerçek zamanlı ve sağlıklı bir biçimde nasıl resmedebiliriz?
  7. İş ve pazarlama iç görülerinin oluşturulması için makine öğrenmesini nasıl geliştirebiliriz?
İlginizi çekebilir:  HSBC Türkiye'den startup destek programı

Fikirleri, değerlendirme komitesine sunma fırsatı

Etkinlik sırasında, seçilen start-up’lar teknolojilerini Sanofi standında sergileme, iş çözümlerini Sanofi’nin üst düzey yöneticileri ve önemli paydaşlarından oluşan bir değerlendirme komitesine sunma ve sohbet etme fırsatlarına sahip olacaklar. Sanofi’nin ilgili iş bölümünden yetkililer, ortaklık fırsatlarını belirlemek ve bir büyüme stratejisi oluşturmak için onlara rehberlik edecek.

Vivatech’e katılım için başvurular ücretsiz olup 28 Şubat’ta son buluyor. İnovasyonu sağlık çözümlerine dönüştürecek fikirleri olan girişimler 7 farklı kategoride bu tarihe kadar buradan başvuru yapabilecekler.