in

Sodexo da online siparişe geçti

sodexo plus

Yeni geliştirilen Sodexo Plus Dijital Yemek Platformu ile Restaurant Pass yemek kartı kullanıcıları, paket servis hizmeti sunan binlerce anlaşmalı üye restorandan online sipariş verebilecekler.

Artık Sodexo’nun yemek kartı çözümünü kullanan şirketlerin çalışanları, Sodexo Plus mobil uygulaması veya www.sodexoplus.com adresi üzerinden yemek kartlarını bir kez tanımlayarak, dilediği adrese, Sodexo’nun yemek siparişi ağında bulunan restoranlardan sipariş verebilecekler.

Sipariş tutarının anında kart bakiyesinden düştüğü bu sistemle birlikte yemek siparişleri için kapıda ödeme devri Sodexo kullanıcıları için kapanmış olacak. Üstelik çalışanlar, Sodexo Plus üzerinden verdikleri ilk siparişlerinde 20TL indirim alabilecek ve yüzde 10’a varan ek fayda kazanma şansına da sahip olacaklar.

Sektörde bir ilk niteliğinde olan bu uygulama ile online yemek siparişi verilebiliyor. Misket programı ile hem restoranlarda hem de online siparişlerde yüzde 10’a varan puan kazanmak mümkün olacak. Bununla birlikte platform üzerinden üye restoran arama, restoranda kartsız mobil ödeme, harcama geçmişi ve bakiye görüntüleme gibi birçok fonksiyondan yararlanmak mümkün olacak.

Sodexo’dan yemek kartı sektöründe devrim niteliğinde uygulama

İcra Kurulu Başkanı Eda Uluca Özcan, “Sodexo olarak çalışanların iş ve iş dışı yaşamlarındaki deneyimlerine yönelik kişiselleşmiş çözümler geliştirmeye çalışıyoruz. Sodexo Plus uygulaması da bu vizyonun bir yansıması, aynı zamanda yemek kartı sektöründe bir ilk. Günümüzde çalışanlar yemek kartlarından çok daha fazlasını bekliyor. Firmaların çalışanlarına benzersiz bir yemek deneyimi sunmak; hayatlarında daha çok yer almak için bu uygulamayı geliştirdik. Online sipariş özelliği ile seçkin Sodexo restoranlarından pratik ve hızlı online yemek siparişi verebilecekler” dedi.

Güçlü kadınlar bir arada.