in

Sompo Sigorta ve Hopi’den iş ortaklığı

Müşteri memnuniyetini ön planda tutan Sompo Sigorta, Hopi projesi kapsamında; kasko, seyahat sağlık, konut ve dijital güvenlik sigortası yaptıran müşterilerine Hopi Paracık kazandırıyor.

Sompo Sigorta’nın sunduğu sigorta ürünlerinden satın alan Hopililer Kasko’da yüzde 5; seyahat, konut ve dijital güvenlikte poliçe primi üzerinden yüzde 10 paracık kazanıyor. Hem Sompo Sigorta acenteleri üzerinden hem de www.somposigorta.com.tr üzerinden satın alınan Sigorta ürünlerinden kazanılan paracıklar 100’ü aşkın markadan alışveriş yaparken kullanılabilecek.

Sompo Sigorta Satış ve Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Özer Şimşek, “Hopi ile müşterilerimize yeni fırsatlar sunmaktan mutluluk duyuyoruz. Hopi, alışveriş yolculuğunun her alanında sadakat yaratıyor, kolaylık sağlıyor; para ve puan kazandırıyor; kampanya yönetimi, çapraz satış gibi karşlıklı değer önermesini tek aplikasyonda topluyor. 7,5 milyonu aşkın üyesiyle HOPİ’nin geniş müşteri tabanı ve gelişmiş CRM yetenekleri bulunuyor. Bu acentelerimiz için de yeni müşteri kazanımı ve çapraz satış imkanı sağlayacak. Önümüzdeki dönemde de sektör dışından yapacağımız iş birlikleri ile acentelerimizin ve müşterilerimizin yanında olmaya devam edeceğiz” dedi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Netflix şifresini yasal olarak paylaşmanın yolu bu eklentide

Sompo Sigorta ile gerçekleştirdikleri iş birliğini değerlendiren Hopi Genel Müdürü Neslihan Uçar Çadırcı, “Hopi’nin kullanıcılarına sunduğu en önemli değerlerden biri alışverişin her noktasında avantajlarımızla yanlarında yer almamız. Bu kapsamda kullanıcılarımızın kasko, seyahat sağlık, konut ve dijital güvenlik gibi sigorta branşlarında kendilerini, sevdiklerini ve varlıklarını Hopi avantajlarıyla güvence altına alabilmelerini sağlamak bizim için çok önemli. Sompo Sigorta ile yaptığımız iş birliği sayesinde sayıları her gün artan 7,5 milyonu aşkın Hopili, artık farklı sigorta ihtiyaçları için de Hopisine bakacak” dedi.