in

Steam yaz indirimleri başladı: İşte indirime giren oyunlar

Steam yaz indirimleri başladı! işte indirime giren oyunlar
Steam yaz indirimleri başladı! işte indirime giren oyunlar

Her yıl geleneksel olarak gerçekleştirilen Steam yaz indirimleri nihayet başladı. 9 Temmuz tarihine kadar sürecek olan kampanya kapsamında çok sayıda oyun indirimli olarak satışa sunulacak.

Dünyanın en büyük oyun platformlarından bir tanesi olan Steam, her yıl geleneksel bir şekilde yaz ve kış indirimleri gerçekleştiriyor. Bu dönemde, platformda yer alan çok sayıda PC oyunu kullanıcılara olcukça cazip fiyatlarla sunuluyor.

Oyun severler tarafından bu yıl da merakla beklenen Steam yaz indirimleri bugün itibariyle başladı. 9 Temmuz 2020 tarihine kadar devam edecek olan inidirim sezonu boyunca çok sayıda bilgisayar oyunu indirimli fiyatlarla satılacak. Steam’da indirime giren oyunlar arasında sizler için seçtiklerimiz.

Steam yaz indirimleri kapsamında indirime giren oyunlar

Doom Eternal

Doom Eternal, bir kaç ay önce Mart ayı içerisinde piyasaya sürülmüştü. 2016 yılında çıkan Doom oyunun devamı niteliğinde olan bu oyun, Steam’daki indirim kampanyası kapsamında yüzde 50 indirime girdi. 9 Temmuz tarihine kadar indirimli bir şekilde satılacak oyunun çok sayıda kullanıcı tarafından satın alınması bekleniyor.

Half-Life: Alyx

Half-Life: Alyx, oldukça başarılı bir AAA oyunudur. VR teknolojisi ile oyun severlere oldukça fantastik bir deneyim yaşatan Half-Life: Alyx, şu an Steam’da satın alınabilecek en iyi indirimli oyunlar arasındadır.

Outer Wilds

Outer Wilds, oldukça başarılı bir macera ve bulmaca oyunudur. 2019 yılının en beğenilen oyunları arasında yer alan Outer Wilds oyununda dünyayı kurtarmak için çeşitli görevleri yerine getiriyorsunuz.

Resident Evil 2

Steam yaz indirimleri kapsamında yüzde 50 indirimle satışa sunulan Resident Evil 2, korku temalı bir gerilim oyunudur. PlayStation 4 üzerinden de oynayabileceğini bu oyunu 9 Temmuz tarihine kadar oldukça cazip fiyatlarla satın alabilirsiniz.

Tekken 7

Dünyanın en meşhur dövüş oyunlarından bir tanesi olan Tekken 7, Steam yaz indirimleri kapsamında tam tamına yüzde 75 indirime giriyor.

Star Wars Jedi: Fallen Order

Star Wars Jedi: Fallen Order, adından da anlaşılacağı üzere Star Wars temalı bir PC oyunudur. 2019 yılında oldukça büyük satış rakamlarına ulaşan bu oyun, oyun severlere oldukça fantastik bir oyun deneyimi sunuyor.

Celeste

Celeste, 2018 yılında piyasaya sürülen bir 2B platform oyunudur. 9 Temmuz’a kadar yüzde 50 indirimle satışa sunulacak olan Celeste, oldukça karmaşık ve zor bir oyundur.

Hollow Knight

Steam indirimleri kapsamında indirime giren bir diğer fantastik bilgisayar oyunudur. 25 saat gibi bir oynanış süresine sahip olan Hollow Knight, Steam’da oldukça cazip bir fiyatla satılmaktadır.

Borderlands 3

Borderlands 3, oldukça heyecanlı bir bilgisayar oyunudur. Galaksiler arası savaş yapabileceğiniz oyun, 2019 yılında piyasaya sürülmüştür. Borderlands 3 de 9 Temmuz tarihine kadar indirimli bir şekilde satılacak oyunlar arasında yer almaktadır.

İlginizi çekebilir:  Oyunfor.com: Oyun alışverişi yapan kadınların sayısı %50 arttı