Teknoloji

Synology’den kurumlar için iki yeni NAS çözümü

Yazı:  | 

Synology, yeni ürünleri DiskStation DS1515 ve RackStation RS815’i pazara sundu. Kurumların ve son kullanıcıların iş performanslarını artıran NAS ürünleri, dinamik ve kullanışlı bir deneyim sunuyor. DiskStation DS1515 ve RackStation RS815 ürünleri, sahip olma maliyeti, enerji tasarrufu sağlaması ile dikkat çekiyor.

Geniş depolama alanı, hızlı aktarım ve yüksek fiyat/performans oranı
DS1515, dört çekirdekli işlemci ve şifreleme motoru özelliği ile yüksek veri aktarım hızı sağlıyor. Genişletilebilir 5 yuvaya sahip ürün, artırılabilir dört LAN portu ile etkin maliyet avantajı sunuyor. DDR3 2GB RAM ile güçlendirilmiş yapıda bulunan DS1515, üstün hızlardaki okuma ve yazma kabiliyeti sayesinde tüm kullanıcılara yüksek performans avantajı sunuyor. Yük devretme ve kesintisiz bağlantı için dört adet Ethernet portu mevcut DS1515, herhangi bir arıza durumda kesintisiz çalışmaya devam edebiliyor. Kesintinin engellenmesi, iş süreçlerinin aksamadan devam etmesini mümkün kılıyor. Ürünün kapasitesini artan veri ihtiyaçlarını karşılamak için DX513 ürününe bağlayarak 120 TB’a çıkarılabilmek kullanıcılara ilave bir avantaj sağlıyor.

KOBİ’ler için özel tasarlanan ödüllü ürünler
Endüstriyel ve küçük sunucu odaları için yüksek performans avantajı sunan RackStation RS815, KOBİ’ler için büyük verim sağlıyor. 12 inçlik tasarıma sahip RS815’in üzerinde çift çekirdek CPU ve 1 GB’lık RAM bulunuyor. 216 MB’lık okuma ve yazma özelliği bulunan RS815, KOBİ’ler için optimal performans sunuyor. RS815, hot-swap tasarımı ile disk kazalarının önüne geçiyor. İş verimliliğini artırmaya yönelik ürün, yüksek fiyat/performans oranı sunuyor.