in

TeknoSA kendi markasıyla telefon ve saat tanıttı

İlk aşamada P1 modeli akıllı telefon ve Pwatch modeli akıllı saat ile karşımıza çıkacak Preo markasını taıtan firma, “akıllı ürünü olmayan kalmasın” diyor.

Preo P1 marka akıllı telefon, Qualcomm’un dört çekirdekli 1,2 GHz hızındaki bir işlemcisine, 1 GB belleğe, 5 inç 1280×720 (HD) çözünürlüklü ekrana, 8 GB dahilî depolama alanına ve 4G desteğine sahip. Android 4.4 işletim sistemi kullanan telefonun depolama alanı microSD kart ile 32 GB yükseltilebiliyor. Telefonun arka kamerası 13 MP, ön kamerası ise 5 MP çözünürlük sunuyor.

Preo Pwatch marka akıllı saat ise IP67 sertifikasıyla su geçirmiyor, Android cihazlarla Bluetooth 4.0 üzerinden bağlantı kuruyor ve arama yapabilmeyi, mesajları görebilmeyi sağlarken, adım, kalori ve uyku kalitesi ile düzenini takip ediyor. Saatte ayrıca birçok aktivite cihazı gibi, hareketsizlik hâlinde uyarabiliyor, su içmenizi hatırlatıyor, diyet programı yaparak buna uymanız konusunda sizi uyarıyor ve OLED ekran kullanıyor. Değiştirilebilir kayışlar ise dokuz farklı renk seçeneği sunuyor.

16 Temmuz’da satışa çıkacak
Preo P1, 749 TL fiyatla, Pwatch ise 99 TL fiyatla satışa sunulacak. Lansman dönemine özel olarak, Preo P1 telefon ve Pwatch akıllı saat birlikte 799 TL’den satışa sunulacak. Ayrıca, 24 ay taahhütlü TeknoSA Mobil hattını alan veya hattını TeknoSA Mobil’e taşıyanlar, Preo P1 telefona 350 TL’ye varan indirimle 399 TL’ye sahip olabilecek. Yine bu dönemde Preo P1 telefon alan müşterilere Preo markalı kılıf hediye edilecek. Cihazlar 16 Temmuz’da teknosa.com adresinde ve TeknoSA mağazalarında satışa sunulacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  MediaMarkt 2019 yılının en çok satılan ürünlerini açıkladı

Bugün düzenlenen basın toplantısıyla tanıtılan yeni ürünler hakkında TeknoSA Genel Müdürü Bülent Gürcan; “15 yıllık birikim ile şimdi daha fazlasını yapmak için kolları sıvadık. Sunduğumuz ürün ve hizmetleri, tüketicilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda çeşitlendirmek, herkesi akıllı cağın teknolojileriyle buluşturmak yönünde atılımlara imza atıyoruz. TeknoSA Mobil’i TeknoSA güvencesi ve avantajlarıyla müşterilerimize sunmak, bu doğrultuda atılmış önemli bir adımdı. Şimdi ise markalı ürünlerimiz TeknoSA Preo P1 model akıllı telefon ve Pwatch ile yine bir yeniliğe imza atıyoruz. Türkiye’nin 81 ilindeki mağazalarımız, teknosa.com ve mobil uygulamalarımızla yılda 200 milyonu aşkın ziyaretçi ağırlıyoruz. 4,5 milyonu aşkın Turuncu Kart sahibi müşterimiz var. Türkiye’de teknoloji ihtiyaç ve eğilimlerini en iyi analiz eden şirketlerden biriyiz. Bu birikimi de tüketicilerin beklentilerine göre tasarlanan akıllı telefon ve saat ürünlerimizle taçlandırmak istedik. Bu yatırımlarla TeknoSA’nın, bugün ve gelecekte tüm teknolojik ihtiyaçların TEK ADRESİ olmasını hedefliyoruz.” diye konuştu.