The Higher Lower Game ile tanışın: YouTuber’lar arasında trend olan oyun

The Higher Lower Game ile Tanışın: YouTuber'lar arasında trend olan oyun

The Higher Lower, bir süredir popüler olan bir oyun ancak son birkaç hafta içinde YouTuber’lar ve diğer içerik oluşturucular arasında bir trend haline geldi. Hem iOS hem de Android’de indirilebilir oyun, basit yapısı ile öne çıkıyor

Oyunda ana amaç, insanların internette aşağı yukarı neyi aradıklarını tahmin etmektir. Örneğin, daha çok ne aranır, Beyoncé veya Einstein? Doğru tahmin ettiğimiz her seferinde bir puan alacağız, bu nedenle amaç mümkün olan maksimum sayıda doğru tahmine ulaşmaktır.

The Higher Lower farklı ve bağımlılık yapan bir oyun

Son haftalarda, YouTuber’lar bu oyunu oynuyorlar. Bu oyunu hem iOS hem de Android’de oynayabilirsiniz. İnternet sitesi 2018’den beri güncellenmemiş olmasına rağmen, oyun son dönemde trend olmayı başardı. Oyunun akışı ise çok basit, bize iki kelime gösteriliyor ve hangisinin daha çok arandığını tahmin etmemiz gerekiyor.

Rakamlar güncel olmadığı için kesin değil ancak ‘Vodafone’un’ Jackson Five’dan daha fazla aylık aramaya sahip olacağını tahmin etmek zor değil. Her doğru tahmin için bir puan kazanıyoruz, amaç olabildiğince yüksek puan almak. Oyun tamamen rastgele bir ilerleyişe sahip olduğundan, istediğiniz zaman zor veya kolay sorular ile karşılaşabilirsiniz.

Oyunda, kullanıcılara farklı temalar sunuluyor ancak oynadıkça daha fazla temanın kilidini açabilirsiniz.

Oyun tamamen ücretsizdir ve iPhone ve Android için indirebilirsiniz. Bir süredir güncellenmedi, ancak yine de oldukça bağımlılık yapıyor ve lansmanından bu yana zaten beş milyondan fazla indirme aldı.

Exit mobile version