in

Turkish Yatırım Infina Yazılım ile iş birliği gerçekleştirdi

Turkish Yatırım Infina Yazılım

TurkishBank Group‘un sermaye piyasalarındaki temsilcisi Turkish Yatırım, 1995’ten beri sermaye piyasaları için teknolojik çözümler üreten Infina Yazılım ile iş birliği gerçekleştirdi.

Infina iş birliği ile geliştirilen yeni Turkish Yatırım alt yapısı, iş süreçlerinin daha hızlı ve güvenli yönetilmesine yardımcı oluyor. Böylece, müşterilere daha yüksek kalitede ve yenilikçi hizmetin de sunulmasına imkan veriyor. Turkish Yatırım, yenilenen altyapısıyla internet şubesinde müşterilerine daha fazla işlem türü ve müşteri ihtiyaçlarına uygun raporlamalar sunuyor.

Infina Yazılım A.Ş.’nin sunduğu teknoloji ile Turkish Yatırım altyapısı, yapay zeka ve makine öğrenmesi destekli dijital varlık yönetimi uygulamaları için de hazır hale geldi.

İş birliğini değerlendiren Turkish Yatırım Genel Müdürü Serkan Sayar, finans sektörünün artık tamamen dijital bir sektör olarak görülmesi gerektiğini söyledi. Ve altyapısını gelecek teknolojilere uygun olarak hazırlayan kurumların rekabette çok avantajlı bir konuma geçeceğini belirtti. Infina Yazılım Genel Müdürü Y. Nejat Özek gelecekte sadece dijital dönüşüme şimdiden dahil olan kurumların ayakta kalabileceğini söyledi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Yapay zekanın yazdığı blog, okuyucuları kandırmayı başardı