Twitter şifresi sıfırlama ve askıya alınmış hesabı kurtarma [Nasıl Yapılır]

Twitter şifresi sıfırlama ve askıya alınmış hesabı kurtarma [Nasıl Yapılır]

Twitter şifresi sıfırlama ve askıya alınmış hesabı kurtarma nasıl yapılır öğrenmek istiyorsanız, bu içerikte size yardımcı olacağız. Bu sosyal ağı kullanmayı bir süre bıraktıysanız ve geri gelmek istiyorsanız, hesabınızı yeniden etkinleştirmeniz veya şifresini değiştirmeniz gerekebilir.

Twitter şifresi sıfırlama

Bu en sık sorulan sorulardan biridir. Aceleyle bir hesap oluşturduysanız, parolayı hatırlamayabilirsiniz. Bu duruma düştüyseniz, Twitter şifrenizi sıfırlamanıza izin verir. Açık olmak gerekirse, profilinizi kullanmaya devam edebilmek için yeni bir şifre girmeniz gerekecektir.

Bu işlemi başlatmak için ‘Parolanızı mı unuttunuz?’ Seçeneğini tıklamanız gerekir. Bu seçenek, uygulamayı hem Android hem de iOS’ta başlattığınızda görünür. Çıkış yaparsanız, kolayca bulacaksınız. E-posta adresinizi, telefon numaranızı veya Twitter kullanıcı adınızı girmeniz gerekecektir. Ardından, sıfırlamayı talep eden kişinin siz olduğunuzu kanıtlayan bir kod içeren bir e-posta alacaksınız ve şifrenizi yenisiyle değiştirebileceksiniz. Bu işlemi telefon numaranız üzerinden yaparsanız, kod size SMS ile gönderilecektir.

Adım adım askıya alınmış Twitter hesabı kurtarma

Güvenlik nedeniyle engellendiyseniz, cevaplarınızı burada bulacaksınız. Normalden farklı bir konumdan erişim girişiminde bulunmanız engellenmişse, yapmanız gereken yukarıdaki adımları izleyerek hemen şifrenizi değiştirmektir.

Twitter şifresi sıfırlama ve askıya alınmış hesabı kurtarma [Nasıl Yapılır]

Davranışınız uygunsuzsa, hesabınızı yine de birkaç şekilde kurtarabilirsiniz. Twitter muhtemelen e-posta adresinizi veya telefon numaranızı doğrulamanızı isteyecektir. Uygulamayı açtığınızda, süreç boyunca yönlendirileceksiniz. Ayrıca, aşağıdaki yollarla kullanıcı destek hizmetine başvurma seçeneğiniz de vardır. Hesabınızı askından kurtarmak içinse bu bağlantı, yanlışlıkla askıya alındığınızı kanıtlamak için durumunuzu belirtebileceğiniz yerdir.

Exit mobile version